Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Materiały partnera | poniedziałek, 25 kwi, 2016 | 1 Komentarz

Bonusy od deweloperów – co możesz dostać gratis przy zakupie mieszkania?

Aby zachęcić klientów wahających się przy zakupie nowego mieszkania, wielu deweloperów ma dla nich mnóstwo atrakcyjnych niespodzianek. Na co możesz liczyć?

Deweloperzy tylko w ostateczności decydują się na obniżki cen mieszkań – zazwyczaj na rabaty mogą liczyć ci, którzy decydują się na kupno nieruchomości cieszących się małym zainteresowaniem. Znacznie częściej można się za to spotkać z różnymi bonusami, które w ostatecznym rozrachunku są tańsze dla deweloperów, a zarazem bardzo atrakcyjne dla kupujących.

Wśród najpopularniejszych bonusów przeznaczonych dla klientów są przede wszystkim obniżki na wykończenie wnętrza pod klucz, bony towarowe do różnych sklepów, a także tańsze czy nawet darmowe miejsce parkingowe lub komórka lokatorska. Dużo zależy jednak od rynku, ponieważ na mieszkania deweloperskie w Warszawie zawsze jest dużo zainteresowanych – z tego też powodu deweloperzy nie muszą tak często zachęcać klientów do transakcji w taki sposób.

bonusy od developera - okna, dom, mieszkanie

bonusy od developera – mieszkanie

Oczywiście zawsze możesz negocjować z deweloperem, jednak nie zawsze są oni skłonni do podjęcia negocjacji. Zwykle można ugrać nieco wtedy, gdy planuje się opłacić mieszkanie gotówką czy też wtedy, gdy kupuje się dwa mieszkania jednocześnie, ale nawet wtedy obniżki są symboliczne.

Wobec tego na dużych rynkach nieruchomości, gdzie realizowane są stale różne inwestycje, znalezienie bardzo dużych obniżek oraz wysokich bonusów nie jest już tak proste. Nie oznacza to jednak, że niemożliwe. Najlepiej nie decydować się na pierwsza lepszą propozycję, ale odwiedzić kilka biur sprzedaży, aby tam bliżej zapoznać się z ofertami i przy okazji zapytać o ewentualne bonusy oraz obniżki – często nie są one zawarte na stronach internetowych deweloperów i w związku z tym warto dowiadywać się o nich osobiście.

Jeżeli więc interesują cię warszawskie nowe inwestycje na Mokotowie czy też na Bielanach, sprawdzaj je również pod kątem tego, jakie bonusy może zaoferować ci deweloper. Dzięki nim możesz w efekcie uzyskać dodatkowe obniżki na wiele różnych usług lub produktów. Warto sprawdzać i porównywać oferty!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (1)

  • Sebastian Rubinowski
    poniedziałek, 24 kwi, 2017, 12:53:34 |

    Wyprowadziłem się z Mosiny do Koninka, ze względu na dojazd do pracy. Płaciłem gotówką, a od dewelopera koninko.com.pl dostałem kilkuprocentową obniżkę, na mieszkaniu i miejscu parkingowym więc byłem zadowolony. Polecam

Skomentuj