Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 23 lut, 2016 | komentarzy 5

Pierwszy taki laser w Polsce i pierwszy w Mosinie

W Wielkopolskim Centrum Medycznym Eskulap Premium przy ul. Wawrzyniaka 13, działającym od ponad piętnastu lat na lokalnym rynku, mogą Państwo skorzystać z naturalnych metod leczenia w ramach medycyny laserowej i regeneracyjnej. Zabiegi wykonywane są najnowocześniejszym na świecie laserem medycznym o dwóch długościach fali, firmy Fotona 4D, z czujnikiem MatrixView, który zwiększa bezpieczeństwo i dokładność zabiegów. Jest to zarazem pierwszy egzemplarz w Polsce, co jest chlubą dla Mosiny.

MedicaLaser – www.medicalaser.pl

Przełomowe, naturalne metody leczenia w ginekologii, chirurgii, dermatologii i medycynie estetycznej.

budynek medicalaser i Eskulap Premium

budynek medicalaser i Eskulap Premium

Ginekologia: wysiłkowe nietrzymanie moczu

Kobietom, które zmagają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu (SUI), przywracamy swobodę ruchu w czasie uprawiania sportu czy nagłej zmiany pozycji. Według naukowców więzadła kobiet cierpiących na SUI mają zbyt mało kolagenu. W efekcie zabiegu laserem o fali erbowo-yagowej leczona tkanka wzbogaca się o nowy kolagen i tym samym staje się bardziej napięta i elastyczna. W większości przypadków jeden zabieg wystarcza, aby uzyskać pożądany efekt na wiele lat, w przeciwieństwie do innych rodzajów leczenia, np. farmakologicznego.

Kobietom, które przeżyły trudny poród, w sposób naturalny przywracamy sprężystość i napięcie intymnych części ciała, stymulując kolagen energią lasera.

gabinet zabiegowy medicalaser w Mosinie

gabinet zabiegowy medicalaser w Mosinie

Chirurgia: żylaki, naczynka, zmiany skórne, chrapanie, grzybica, kurzajki

Pacjentom z żylakami nóg przywracamy wygląd i sprawność, łącząc laseroterapię z flebologią. Usuwamy także zmiany skórne i brodawki, odcinając je warstwowo za pomocą wiązki laserowej. Zabieg trwa krótko. Po zagojeniu się małej ranki, praktycznie nie ma śladu po zmianie skórnej, a raz usunięta brodawka, nie odrasta już w tym miejscu.

Również podnosimy jakość snu pacjenta wykonując bezinwazyjny zabieg laserowy, podczas którego nie jest wymagane znieczulenie. W czasie jego trwania światło lasera powoduje usztywnienie tkanki i złagodzenie wibracji miękkich części podniebienia wraz z języczkiem. Wpływa to na zmniejszenie występowania bezdechów i zredukowanie chrapania, co potwierdziły wyniki badań klinicznych.

Laser wykorzystujemy także do leczenia grzybicy paznokcia, co jest nowatorską, bezpieczną i skuteczną metodą, alternatywną wobec długiej kuracji farmakologicznej i zabiegu chirurgicznego. Metoda ta polega na naświetleniu paznokcia laserem o ściśle zaznaczonych parametrach, który wytwarza terapeutyczne ciepło, zwalczając przyczynę choroby.

zabieg laserowy fotona4D

zabieg laserowy fotona4D

Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy 4D

Przywracamy cerze blask niwelując blizny pozostałe po trądziku (przy pomocy peelingów laserowych) czy rozstępy (poprzez peelingi laserowe i specjalny lifting, który wykorzystuje światło lasera).

Skutecznie niwelujemy zmarszczki, łącząc cztery zabiegi odmładzające w jeden kompleksowy endolifting 4D. Przynosi to efekt porównywalny do operacyjnych zabiegów plastycznych.

Każdy z czterech zabiegów wspomnianego endoliftingu twarzy spełnia inne zadanie. Opisując je obrazowo – pierwszy polega na naświetlaniu błony śluzowej od strony policzków i warg, następnie nakłuwamy laserem skórę na jej różnych warstwach. W skutek tego wybuchają niewidoczne i nieinwazyjne mikro urazy wewnętrzne, które tworzą siatkę. W ten sposób pobudzają kolagen do wzrostu. Następnie wykonujemy zabieg PIANO. Polega on na ogrzaniu naszej skóry do 42 stopni Celsjusza pod kontrolą MatrixView. a po nim zimny peeling laserowy, który złuszcza naskórek. Dodatkowo, zaraz po zabiegach, kiedy skóra pobudzona jest czynnikami mechanicznymi i cieplnymi, wypełniamy zmarszczki osoczem bogatopłytkowym, pozyskiwanym z krwi pacjenta. Po jednym zabiegu widoczne są od razu niesamowite efekty.

baza zabiegowa medicalaser

baza zabiegowa medicalaser

Zabiegi

Zabiegi wykonują lekarze specjaliści Wielkopolskiego Centrum Medycznego Eskulap Premium. Poprzedza je wywiad medyczny na temat zdrowia pacjenta i próba laserowa na bezpłatnej wizycie kwalifikacyjnej. Na jego podstawie lekarz proponuje leczenie.

Nowości www.medicalaser.pl

  • ostrzykiwanie koncentratem osocza bogatopłytkowego – angelsystem;

skóry, mięśni, ścięgien i stawów

  • ostrzykiwanie ekstraktem komórek macierzystych pozyskiwanych z tłuszczu pacjenta: skóry i stawów
fotona4D

fotona4D

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.