Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 6 sie, 2016 |

IV Pogoń za Wilkiem za nami

Po raz czwarty sympatycy biegania po Wielkopolskim Parku Narodowym spotkali się w Jeziorach, by wziąć udział w „Pogoni za Wilkiem” organizowanej przez GREEN SPORT Łukasz Kubiak. Podobnie jak w latach ubiegłych partnerem imprezy był m.in. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie.

Ponad czterystu biegaczy z różnych części Wielkopolski i nie tylko, zmierzyło się z dystansem 10 km, ale przede wszystkim z samym sobą i z wymagającą trasą. Spośród wszystkich biegaczy pierwszy na mecie biegu głównego pojawił się Łukasz Wróbel z czasem 37:46, a najszybszą kobietą okazała się Agata Świątek, dobiegając z wynikiem 43:50. Niesamowita atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu udzielała się wszystkim uczestnikom. W tym roku nowością był bieg z psem, w którym wzięło udział kilkoro biegaczy ze swoimi pupilami.

W międzyczasie na parkingu w Jeziorach, gdzie była zlokalizowana cała baza, odbywały się biegi Wilczków, czyli najmłodszych. Rywalizowali oni na dystansie od 150 – 600 metrów, w zależności od kategorii wiekowej. Ponadto w okolicach biura zawodów specjalnie dla nich przygotowano cztery główne atrakcje: Psarvard, stoisko Muzeum Przyrodniczego Parku, ZUCHolandia Kreatywne Dziecko oraz Exactus Biuro rachunkowe Miasteczko Młodego Sportowca. Sympatycy projektu „Aktywna Trójka – trasy trzech aktywności po WPN” mieli zaś okazję sprawdzić swoją wiedzę podczas konkursu, organizowanego na stoisku promocyjnym gmin: Mosina, Komorniki i Stęszew. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wyników, dziękujemy za współpracę i do zobaczenia za rok!

edycja dziesięciokilometrowego biegu przełajowego „Pogoń za Wilkiem”

edycja dziesięciokilometrowego biegu przełajowego „Pogoń za Wilkiem”

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj