Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 8 sie, 2016 |

Kronika policyjna Puszczykowo – lipiec

Policja prowadzi działania informacyjne skierowane przede wszystkim do seniorów związane z informowaniem o wszelkiego rodzaju sposobach oszustw, dokonywanych na osobach starszych, prosi o zachowanie czujności i informowanie o podejrzanych sytuacjach i zdarzeniach. W ramach działań odbywają się spotkania z seniorami, na których przekazywane są wszelkie informacje.

  • 23 lipca br. nieznani sprawcy dokonali kradzieży ławek przy ul. 3-go Maja w Puszczykowie na szkodę Urzędu Gminy.
  • 15 lipca  zatrzymano sprawcę kradzieży sklepowych – markowych perfum w jednym ze sklepów na terenie Puszczykowa. Przedstawiono mu dwa zarzuty popełnienia przestępstwa kradzieży i jeden zarzut kradzieży jako wykroczenie.
  • 4 lipca miała miejsce – kradzież wot kościelnych w jednej z parafii na terenie Puszczykowa, Policja szuka sprawców i prosi o przekazywanie informacji, zwraca się z prośbą do okolicznych właścicieli lombardów, komisów, punktów skupu złota itp. o zwrócenie uwagi na osoby mogące oferować do sprzedaży podejrzany asortyment.
  • 24/25 lipca – nn. sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem (ul. Cienista Puszczykowo), jest to kolejna kradzież z włamaniem odnotowana na podległym terenie, Policja zwraca się z prośbą o zwrócenie uwagi na zabezpieczenia posesji, poruszające się podejrzane osoby, pojazdy oraz  na posesje sąsiadów.
komisariat Policji w Puszczykowie

komisariat Policji w Puszczykowie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.4/10 (Głosujących: 16)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo