Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 16 wrz, 2016 |

Kto weźmie burego kota?

Moja Mama mająca prawie sto lat (98) jest właścicielką dwóch kotów: kocura Kuby i koteczki Kici. Ostatnio zdarzyło się nieszczęście, Mama upadła i złamała staw biodrowy. Obecnie jest po operacji, ale ma ograniczone poruszanie się. Leży w łóżku i nie może zajmować się kotami, ponieważ sama wymaga opieki. Dla mnie, 80-letniej córki, opieka nad leżącą Mamą i kotami jest zbyt dużym obciążeniem, ponieważ jestem po dwóch operacjach ginekologicznych przeprowadzonych w tym roku.

Chętnie oddam chociaż jednego kota komuś, kto lubi koty i będzie się nim opiekował. Koty są w wieku 5 i 6 lat, są sterylizowane i nie będą miały potomstwa.

Koty jedzące razem karmę prosto z puszki

Kot na trawie

Kot

Jeżeli znajdzie się dobra dusza, która zechce pomóc Babci i Prababci to proszę zadzwonić pod nr tel.: 692-379-311 lub (61)81-32-248. Będę bardzo wdzięczna osobie, która pomoże mi w tym trudnym położeniu i z góry bardzo dziękuję.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj