Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | środa, 25 maj, 2016 |

Jak płaci się za kursy taxi przez aplikację?

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w taksówkach płaci się gotówką, dlatego zanim wejdziesz do środka i zatrzaśniesz drzwi, upewnij się, czy masz w portfelu odpowiednią ilość pieniędzy. Teraz jednak można płacić za przejazdy również w inny sposób – to możliwe za pomocą aplikacji mobilnych do zamawiania taksówek.

Aplikacje przeznaczone do zamawiania taksówek cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem. To już nie tylko popularny Uber, ale również wiele innych propozycji – aplikacje skupiają zarówno osoby prywatne, jak i licencjonowanych taksówkarzy należących do innych korporacji. Za ich pośrednictwem można w kilka kliknięć zamówić taxi w Warszawie, Krakowie oraz w wielu innych miastach w Polsce. To nie tylko komfort, ale również oszczędność twojego czasu oraz pieniędzy.

taxi w Nowym Jorku

Bez gotówki i karty – bez problemu

Aby zapłacić za przejazd zamówiony z wykorzystaniem aplikacji, należy na początku wybrać formę płatności. Większość z nich bazuje na płatnościach bezgotówkowych z użyciem kart kredytowych, kart debetowych, a także systemów płatności internetowych, na przykład PayPal.

Gdy chcesz uiścić opłatę za przejazd, zobaczysz ją wcześniej na ekranie swojego smartfonu – następnie wystarczy jedynie potwierdzić płatność w aplikacji. Możesz również dać kierowcy napiwek lub podzielić koszty przejazdu ze swoimi znajomymi. W ten sposób nie musisz mieć przy sobie gotówki w odpowiednio wyliczonej sumie, nie musisz także specjalnie zamawiać taxi zaopatrzonej w terminal płatniczy, chociaż w niektórych aplikacjach takie formy płatności również są możliwe.

Korzystaj z promocji i płać jeszcze mniej

Bezgotówkowe formy płatności udostępniane przez aplikacje do zamawiania taksówek to nie tylko wygoda i oszczędność czasu. Dzięki nim pasażerowie mogą korzystać także z różnych promocji i obniżek. Są one oferowane nowym użytkownikom, nierzadko są organizowane czasowo z okazji różnych wydarzeń – dla przykładu nie tak dawno temu firma iTaxi zorganizowała promocję na kursy taksówkami w Poznaniu, Krakowie i pozostałych polskich miastach z okazji premierowego odcinka „Gry o tron”. Ponadto obniżki można dostać za polecanie aplikacji innym osobom. W ten sposób za przejazdy możesz płacić jeszcze mniej!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj