Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 18 kw., 2016 |

Lekcja ratowania życia w przedszkolu

Do przedszkola im. Janka Wędrowniczka i Wesołych Skrzatów w Mosinie 15 kwietnia 2016 r. przybyli goście specjalni – ratownicy medyczni. Przyjęli oni zaproszenie radnych, a zarazem przewodniczących komisji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej – Jolanty Szymczak, oraz przewodniczącego komisji Promocji i Współpracy Samorządowej – Dominika Michalaka.

Na spotkanie ratownicy przyjechali  prawdziwą karetką pogotowia, która na dzieciach zrobiła ogromne wrażenie. Powodem zaproszenia było profesjonalne szkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.  Jak wszyscy doskonale wiemy dzieci uczą się szybko i należy robić to już w młodym wieku. Mamy nadzieję, że tak zdobyte umiejętności kiedyś mogą uratować nie jedno życie.   Podziękowania należą się dyrekcji obu przedszkoli za ugoszczenie ratowników medycznych z Poznania i samym medykom za ciekawą lekcję ratowania ludzkiego życia.

Radni – Jolanta Szymczak, Dominik Michalak.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 12)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo