Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 18 kwi, 2016 |

Lekcja ratowania życia w przedszkolu

Do przedszkola im. Janka Wędrowniczka i Wesołych Skrzatów w Mosinie 15 kwietnia 2016 r. przybyli goście specjalni – ratownicy medyczni. Przyjęli oni zaproszenie radnych, a zarazem przewodniczących komisji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej – Jolanty Szymczak, oraz przewodniczącego komisji Promocji i Współpracy Samorządowej – Dominika Michalaka.

Na spotkanie ratownicy przyjechali  prawdziwą karetką pogotowia, która na dzieciach zrobiła ogromne wrażenie. Powodem zaproszenia było profesjonalne szkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.  Jak wszyscy doskonale wiemy dzieci uczą się szybko i należy robić to już w młodym wieku. Mamy nadzieję, że tak zdobyte umiejętności kiedyś mogą uratować nie jedno życie.   Podziękowania należą się dyrekcji obu przedszkoli za ugoszczenie ratowników medycznych z Poznania i samym medykom za ciekawą lekcję ratowania ludzkiego życia.

Radni – Jolanta Szymczak, Dominik Michalak

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj