„Nowy” samochód dla OSP Radzewice

Ochotnicza Straż Pożarna w Radzewicach w dniu 16 czerwca 2016r. z siedziby firmy Aquanet w Poznaniu odebrała samochód marki Ford Transit, który został przekazany bezpłatnie na działalność statutową OSP.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzewicach składa serdeczne podziękowania PANU PAWŁOWI CHUDZIŃSKIEMU PREZESOWI FIRMY AQUANET S.A. W POZNANIU ORAZ CZŁONKOM ZARZĄDU za przekazanie tego samochodu dla naszej jednostki.

Ford Transit dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzewicach
Ford Transit dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Radzewicach

Dziękujemy również pracownikom: Panu Romanowi Przybylskiemu, Panu Bogusławowi Berkau oraz Panu Markowi Treumann, za wsparciei pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za umożliwienie nam pozyskania tego samochodu, który będzie służył naszej jednostce zgodnie z hasłem: „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”

Zarząd Ochotniczej

Straży Pożarnej

w Radzewicach

logo OSP Radzewice
logo OSP Radzewice

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Kontrole szamb i przydomowych oczyszczalni w gminie Mosina. Harmonogram do 2028 roku

W gminie Mosina rozpocznie się kilkuletni program kontroli zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Kontrole …

Dodaj komentarz