T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | środa, 21 gru, 2016 |

Nowy system subskrypcji komentarzy

Już od jakiegoś czasu funkcjonuje w naszym serwisie internetowym system subskrypcji komentarzy…

Nowa funkcjonalność pozwala komentującym na otrzymywanie powiadomień na e-mail, gdy tylko nowy komentarz pojawi się w artykule. Istnieje również możliwość subskrybowania komentarzy bez komentowania (opcja subskrybuj bez komentowania). System powiadamia autorów komentarzy o nowym komentarzu do interesującego artykułu. Osoby śledzące mogą być powiadamiane zarówno o wszystkich nowych komentarzach, jak również tylko o odpowiedziach na własny komentarz.

subskrypcja komentarzy

subskrypcja komentarzy

Aby włączyć subskrypcję komentarzy do komentowanego artykułu, należy podać swój nick, wpisać adres e-mail na który będą dostarczane powiadomienia (adres e-mail nie będzie widoczny w serwisie), wpisać treść komentarza oraz wybrać odpowiednie opcje dotyczące powiadomień.

Domyślna opcja powiadomień dotyczy odpowiedzi do wpisanego komentarza (powiadamiaj mnie o nowych odpowiedziach do mojego komentarza). Natomiast po wybraniu opcji: powiadamiaj mnie o wszystkich komentarzach na e-mail, otrzymujemy powiadomienia o wszystkich komentarzach. dotyczących subskrybowanego artykułu (jest to opcja zalecana, gdyż nie wszyscy użytkownicy korzystają z opcji odpowiedź, nawiązując do konkretnego komentarza).

subskrypcja komentarzy rozwijalna lista

subskrypcja komentarzy: rozwijalna lista

Następnie należy wybrać częstotliwość otrzymywanych komentarzy, do wyboru są opcje: za każdym razem (powiadomienie otrzymujemy od razu, gdy pojawi się nowy komentarz); raz na godzinę ( raz na godzinę otrzymujemy zbiorczo powiadomienie o nowych komentarzach); raz dziennie lub raz na tydzień.

częstotliwość powiadomień

częstotliwość powiadomień

Po przeprowadzonej konfiguracji otrzymujemy wiadomość e-mail, w której potwierdzamy subskrypcję poprzez kliknięcie w link: kliknij aby potwierdzić.

Zostajemy powiadomieni o pomyślnym włączeniu subskrypcji. W tym miejscu możemy zarządzać wszystkimi subskrybowanymi komentarzami, w łatwy sposób usunąć subskrypcję, lub zmienić opcje np. częstotliwości powiadomień.

Oczywiście artykuły można komentować również bez podawania adresu e-mail oraz używania subskrypcji. W tym celu wystarczy po prostu nie podawać adresu e-mail lub wybrać opcję: Nie powiadamiaj mnie o nowych komentarzach.

Zachęcamy do korzystania z nowego systemu komentarzy. W razie jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu z redakcją GMP.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Blog

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj