Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Materiały partnera | wtorek, 7 cze, 2016 |

Pasy do biegania – swoboda i komfort biegacza

Bieganie nie jest już zwykłym hobby. To styl życia i filozofia, której ulega coraz więcej z nas. To doskonały przykład cywilizacyjnej choroby zakaźnej, której leczyć absolutnie się nie powinno. Przeciwnie, uczęszczajmy na „biegoparty”, by skutecznie się zarazić.

Bieganie, jak każdy inny sport wymaga przygotowania. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych dyscyplin sportowych nie wymaga ogromnego wkładu finansowego. Biegać może każdy. Wystarczy motyw, trochę samozaparcia i kilkadziesiąt minut dziennie, by po kilku tygodniach zauważyć niewiarygodną zmianę jakości życia. Potwierdzi to każdy, kogo dzień bez biegania jest dniem straconym.

pasy do biegania

pasy do biegania

Zacznij biegać już dziś

Jeśli chcesz zacząć się ruszać, nie szukaj wymówek. Zresztą, od kiedy powstały pasy do biegania, najczęstsze wymówki i tak nie mają sensu. Argument „bo muszę być pod telefonem” jest zdecydowanie nie na miejscu, to samo dotyczy nudy czy braku czasu. Przecież w trakcie treningu możesz spokojnie rozmawiać przez telefon, słuchać radia, a nawet uczyć się hiszpańskiego. A to wszystko dzięki niepozornemu wynalazkowi Amerykanki Shify Pomeranz. Odkryła ona to, co wszyscy wiedzą – ciężko uprawiać jakikolwiek sport z rękoma pełnymi przedmiotów. Bidon, klucze, telefon – wszystko to skutecznie zniechęca i utrudnia życie podczas treningu. Zamiast zostawić telefon w domu, nie wychodzić by nie musieć nosić ze sobą kluczy, czy biegać na 100 metrów zamiast kilku kilometrów, pani Pomeranz postanowiła stworzyć pas, w którym pomieści wszystko to, co w trakcie treningu jest potrzebne. I tak powstały pasy do biegania. Banalne? Tak, ale jak potrzebne!

Co to jest?

Wykonane z lekkich, wodoodpornych materiałów pasy wyposażone zostały w wygodne i praktyczne kieszenie np. na klucze, telefon, bidony czy odżywki. Są one zapinane na zabezpieczony przed zamoknięciem zamek, dzięki czemu nic z nich nie wypadnie ani nie zmoczy się podczas treningu. Po co mieć przy sobie to wszystko? Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa. Każdy sportowiec, niezależnie od uprawianej dyscypliny wie, jak ważne jest uzupełnienie poziomu płynów i elektrolitów nie tylko po treningu, ale i w jego trakcie. Również odżywcze batony czy inne suplementy, szczególnie podczas długodystansowych, wielogodzinnych biegów, są jak najbardziej wskazane, dlatego warto je mieć pod ręką.

Wygoda i bezpieczeństwo

A co z wygodą, skoro w pasie tyle można pomieścić? Nie przesadzajmy, w końcu nie jest to pas do noszenia książek, lecz tego, co jest niezbędne. Sam pas waży ok. 200 gramów, więc nawet z drobiazgami typu telefon, klucze czy niewielki bidon, jest niemal niewyczuwalny. Tym bardziej że posiada elastyczne wstawki, które zapewniają doskonałe dopasowanie do ciała, a tym samym nie zsuwa się i nie podskakuje z każdym naszym ruchem. Dość istotna jest w nim regulacja obwodu, dzięki której pasy do biegania mogą być stosowane przez wszystkich, którym nie jest obojętna swoboda ruchów, wygoda i poprawa bezpieczeństwa podczas treningów. A skoro mowa o bezpieczeństwie. Pasy wyposażono w odblaskowe nadruki, które są widoczne dla innych użytkowników dróg niezależnie od pory doby. Dzięki temu wyeliminowana została ostatnia wymówka – „wieczorem jest niebezpiecznie, bo kierowcy mnie nie widzą”.

Dla chcącego nic trudnego, tym bardziej, jeśli masz sprzęt, który ułatwi Ci założony cel. Na zakupy pasów i innych akcesoriów dla sportowców zapraszamy na www.360sklep.pl.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj