Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 11 lut, 2016 |

Spektakl teatralny w Mosinie

„Zapraszamy na nietuzinkową zabawę – spektakl Teatru Amatorskiego BEZ KURTYNY. „Pchła Szachrajka” w reżyserii Danuty Nowak-Połczyńskiej, stała się znaczącym wydarzeniem kulturalnym w Mosinie.

Z tekstu Jana Brzechwy grupie teatralnej udało się wydobyć wszystkie atuty: komizm, purnonsensowne gry słowne, scenki obyczajowe skrzące się od ironicznego humoru, muzykę wierszowanej frazy. Mosińska publiczność została zaczarowana przez czternastu aktorów, ludzi nie związanych zawodowo ze sceną, zwyczajnych, którym zamarzyły się rzeczy niezwykłe. Przy sali pękającej w szwach i od śmiechu zrealizowali trzy spektakle, w marcu dadzą dwa następne przedstawienia, a na wejściówki czeka długa kolejka jak do mięsnego w czasach PRL-u.”

Sala Reprezentacyjna MOK, ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina

9 oraz 11 marca 2016r. godz. 19:00

Pchła Szachrajka 2016 - Teatr Amatorski w Mosinie

Pchła Szachrajka 2016 – Teatr Amatorski w Mosinie

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w biurze Mosińskiego Ośrodka Kultury oraz w Mosińskiej Bibliotece Publicznej /ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina/ – liczba miejsc ograniczona

Clip z przedstawienia:

https://www.youtube.com/watch?v=HaE9MGXn_v8

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 16)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo