Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | wtorek, 14 cze, 2016 |

Poczuj piłkarskie emocje! – bezpłatne animacje dla dzieci

Warsztaty tworzenia gadżetów kibica, a także turniej gry w piłkarzyki – między innymi takie atrakcje czekają na najmłodszych gości dwóch wielkopolskich Centrów Handlowych Auchan. W najbliższy weekend maluchy wraz z rodzicami wezmą również udział w licznych zabawach i zdobędą piłkarskie upominki. Wstęp wolny!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to dla fanów tej dyscypliny ogromne wydarzenie. Aby podtrzymać u nich sportowe emocje, w najbliższy weekend 18 i 19 czerwca dwa wielkopolskie Centra Handlowe Auchan zaproszą małych i nieco większych kibiców na wyjątkowe animacje.

W Swadzimiu najmłodsi wezmą udział w warsztatach tworzenia gadżetów kibica, za pomocą których będą mogli aktywnie dopingować reprezentację Polski w czasie rozgrywek. Podczas kreatywnych zajęć powstaną między innymi grzechotki, czapeczki, opaski czy zawieszki w barwach polskiej flagi.

Z kolei goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki spróbują swoich sił w turnieju gry w piłkarzyki. Ponadto podczas zawodów doświadczony trener przekaże uczestnikom triki tej gry. Będzie o co rywalizować – zwycięzcy turnieju otrzymają w nagrodę profesjonalne piłki do gry.

W obu galeriach odbędą się również liczne konkursy i zabawy, w których do zdobycia są atrakcyjne upominki – karty reprezentacji Polski oraz materiałowe torby.

Sportowe animacje odbędą się w weekend 18 i 19 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 oraz Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 18.00. Turnieje piłkarzyków rozpoczną się w godzinach 12.00, 14.00 oraz 16.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Kreatywna strefa kibica plakat

Kreatywna strefa kibica plakat

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj