Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | środa, 13 kw., 2016 |

Porady eksperta ZUS-u w Mosinie – cele

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu nawiązał współpracę z jednostkami gminnymi znajdującymi się na terenie działania poznańskiego oddziału. Najbliższe spotkanie ze specjalistami z ZUS-u odbędzie się 20 kwietnia w Gminnym Centrum Informacji w Mosinie.

Celem eksperckich dyżurów pracowników ZUS-u jest dotarcie z informacją na temat ubezpieczeń społecznych do mieszkańców miast i gmin, w których nie ma placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Kolejny dyżury specjalisty ZUS-u odbędzie się 20 kwietnia br., od godz. 10.00 do 14.00 w  siedzibie Gminnego Centrum Informacji w Mosinie, ul. Dworcowa 3 (I piętro). Podczas spotkania będzie można zasięgnąć informacji na temat zagadnień związanych ze świadczeniami emerytalno-rentowymi.
Harmonogram kolejnych eksperckich dyżurów pracowników ZUS-u, można śledzić na stronie www.zus.pl w zakładce kalendarium.

Marlena Nowicka
rzeczniczka prasowa
I Oddziału ZUS-u w Poznaniu

ZUS

ZUS

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.6/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo