Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 13 kwi, 2016 | komentarze 2

Rozpoczęcie budowy wiaduktu kolejowego

Rozpoczęcie prac związanych z budową wiaduktu kolejowego w ciągu ul. Śremskiej w m. Mosina jeszcze w tym tygodniu.

W związku z rozpoczęciem prac związanych z budową wiaduktu kolejowego wraz z dojazdami w ciągu ul. Śremskiej w Mosinie, Wykonawca Robót, firma TRAKCJA PRKiI S.A. informuje o wprowadzeniu zmian w organizacji ruchu drogowego z dniem 12 kwietnia 2016 r.

Do końca tygodnia przejazd kolejowy na ul. Śremskiej zostanie ponownie zamknięty do czasu zakończenia budowy obiektu inżynieryjnego, zaplanowanej na koniec 2016 r.

W wyniku powyższego prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany w oznakowaniu i poruszanie się wyznaczonymi objazdami. O szczegółowych zmianach organizacji ruchu oraz schematach oznakowania tymczasowego wynikających z zaopiniowanych Projektach tymczasowych organizacji ruchu drogowego będziemy informować na bieżąco.

O problemach z wykonawcą wiaduktu pisaliśmy m.in w artykule: Kolej robi uniki.

pismo Wykonawcy

przejazd kolejowy przed remontem, ul. Śremska w Mosinie

przejazd kolejowy przed remontem, ul. Śremska w Mosinie

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Many
    środa, 13 kwi, 2016, 0:11:08 |

    Rozpoczęcie? Wow

  • Tomasz G.
    niedziela, 17 kwi, 2016, 8:18:53 |

    „Do końca tygodnia przejazd kolejowy na ul. Śremskiej zostanie ponownie zamknięty do czasu zakończenia budowy obiektu inżynieryjnego, zaplanowanej na koniec 2016 r.” To w końcu do zakończenia prac związanych z obiektem inżynieryjnym czy do końca tygodnia? Dodatkowo mogliby wylać beton na „objazdach dla pieszych” a nie, że ludzie idąc do pracy topią się w błocie… Przetarg + 100% cena = DNO

Skomentuj