Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 23 cze, 2016 |

Rusza Konkurs Wielkopolska Otwarta dla Niepełnosprawnych

Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu organizują szóstą już edycję Konkursu WIELKOPOLSKA OTWARTA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Celem konkursu jest promocja i realizacja nowych, ciekawych inicjatyw i rozwiązań z uwzględnieniem narzędzi ekonomii społecznej, służących pełnemu uczestnictwu osób z niepełnosprawnościami w życiu społeczności lokalnej (INKLUZJI).

Beneficjentami Konkursu będą samorządy lokalne, które w partnerstwie społecznym i poprzez współpracę ze społecznością lokalną zainicjują i zrealizują konkretne pomysły na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

W konkursie przewidziano 3 nagrody finansowe: 15 000,00 zł, 10 000,00 zł i 5 000,00 zł. Szósta edycja Konkursu odbędzie się w formule PLEBISCYTU ON-LINE, w którym mieszkańcy głosować będą na inicjatywę zgłoszoną przez swój samorząd lokalny w partnerstwie społecznym.

Anna Parzyńska – Paschke

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj