Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | czwartek, 23 cze, 2016 |

Rusza Konkurs Wielkopolska Otwarta dla Niepełnosprawnych

Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu organizują szóstą już edycję Konkursu WIELKOPOLSKA OTWARTA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Celem konkursu jest promocja i realizacja nowych, ciekawych inicjatyw i rozwiązań z uwzględnieniem narzędzi ekonomii społecznej, służących pełnemu uczestnictwu osób z niepełnosprawnościami w życiu społeczności lokalnej (INKLUZJI).

Beneficjentami Konkursu będą samorządy lokalne, które w partnerstwie społecznym i poprzez współpracę ze społecznością lokalną zainicjują i zrealizują konkretne pomysły na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

W konkursie przewidziano 3 nagrody finansowe: 15 000,00 zł, 10 000,00 zł i 5 000,00 zł. Szósta edycja Konkursu odbędzie się w formule PLEBISCYTU ON-LINE, w którym mieszkańcy głosować będą na inicjatywę zgłoszoną przez swój samorząd lokalny w partnerstwie społecznym.

Anna Parzyńska – Paschke

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.9/10 (Głosujących: 11)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo