Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 11 kw., 2016 | komentarze 2

UKS Muszkieter Mosina na turnieju Tarnovia CUP 2016

Tegoroczny turniej szpadowy w Tarnowie Podgórnym został rozegrany 9 kwietnia i zgromadził zawodników z klubów: Warszawy, Szczecina, Wadowic, Lubina, Świdnicy, Tarnowa Podgórnego i oczywiście Mosiny. Zawodnicy UKS MUSZKIETER MOSINA stanęli do boju w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, zdobywając wysokie miejsca w klasyfikacji.

Gorąca atmosfera turnieju i walki o najwyższe lokaty dostarczały wielu emocji licznie zgromadzonym kibicom. Najlepszy występ zaliczył Aleksander Paszak, który w kategorii zuch zajął II miejsce. Brązowe medale w swoich kategoriach zdobyli Zofia Lachowicz, Kacper Kaczmarek i Antoni Nieckarz. Kilku innych naszych zawodników zajęło również wysokie miejsca w pucharowej „ósemce”. Byli to Zofia Pohl (kat. zuch) – V miejsce, Magdalena Żerdzińska (kat. zuch) – VII miejsce, Filip Murawski (kat. dzieci) – V miejsce, Aleksandra Lange (kat. dzieci) – VI miejsce. Pozostali nasi szpadziści w swoich kategoriach wiekowych zajęli kolejno pozycje: Michał Karczewski (kat. zuch) – miejsce XII, Ewa Bech (kat. zuch) – miejsce XIV,Mateusz Nowicki (kat. dzieci) – miejsce XIII, Mikołaj Nowicki (kat. młodzik) – miejsce XI. Trener Jarosław Roszak nie ukrywał zadowolenia z występu swoich zawodników. Jest to jak na razie najlepszy w tym roku występ mosińskich szermierzy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Tarnovia Cup 2016

Tarnovia Cup 2016

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 13)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Kibic
  poniedziałek, 11 kw., 2016, 18:31:00 |

  Brawo, brawo oby tak dalej. Mosina miastem sportu.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +4 (Głosujących: 6)
 • Zorro
  poniedziałek, 18 kw., 2016, 21:03:01 |

  Brawo dzieciaki i trener!!! Może pojawi się jakiś sponsor?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +2 (Głosujących: 4)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo