Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | poniedziałek, 21 lis, 2016 | komentarze 2

Z ostatniej chwili – wielki sukces mosińskich aktorów!

W niedzielę, 20 listopada br., zakończył się XIII Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2016.Mosiński Teatr „Bez Kurtyny” odniósł kolejny sukces.

Jak mówią organizatorzy i członkowie jury konkursu, w tym roku Melpomena była bardzo emocjonująca – nie tylko przez ilość zespołów, ale przede wszystkim przez różnorodność stylistyczną. Podkreślają również, że teatr amatorski oznacza: nobilitujący. Amatorski teatr to taki, który „otwiera granice teatru daleko poza to, co się wydarza na tradycyjnych scenach”.

Mosiński Teatr "Bez Kurtyny" - XIII Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2016

Mosiński Teatr „Bez Kurtyny” – XIII Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2016

Wydarzenie to z pewnością można zaliczyć do wielkich sukcesów Teatru Amatorskiego „Bez Kurtyny”. Do konkursu z całej Polski zgłosiło się 59 zespołów, tylko 15 się zakwalifikowało, a wśród nich był nasz, mosiński teatr. Pojechali i – zostali nagrodzeni!

Mosiński Teatr "Bez Kurtyny" - XIII Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2016

Mosiński Teatr „Bez Kurtyny” – XIII Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2016

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację, że teatr amatorski w Mosinie „Bez Kurtyny” otrzymał nagrodę szczególną w XIII Konkursie Teatrów Amatorskich Melpomena – Petarda Prix. To nie wszystko: podczas podsumowania konkursu przyznane zostały także nagrody aktorskie, wyróżnienia dla poszczególnych aktorów. I tutaj za rolę w „Pchle Szachrajce” wyróżniona została pani Aleksandra Pruchniewska.

Serdecznie gratulujemy ogromnych sukcesów!

Dal wszystkich, którzy nie byli, polecamy obejrzenie ceremonii wręczenia nagród na: https://www.youtube.com/watch?v=lhODMWXm4Po. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć z ceremonii wręczenia nagród można znaleźć na stronach facebookowych Melpomeny i Głosu Powiatu Średzkiego.

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Kultura i sztuka, Mosina

Tagi:

Wasze komentarze (2)

  • Dorota Lisiak
    poniedziałek, 21 lis, 2016, 11:45:11 |

    Gratulacje!

  • mamasita
    wtorek, 22 lis, 2016, 19:18:57 |

    super! Gratulacje !

Skomentuj