Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | piątek, 25 lis, 2016 | 1 Komentarz

Z życia redakcji – tworzymy archiwum

W redakcji Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej powstaje archiwum – zgromadziliśmy większość egzemplarzy, które do tej pory ukazały się na rynku.

dsc08086-custom

Pierwsze wydanie pochodzi z kwietnia 2007 roku, widniało wówczas pod nazwą „Mosiniak” i było prezentem dla mieszkańców (był to egzemplarz bezpłatny). Bardzo szybko nazwa przekształciła się w „Gazetę Mosińsko-Puszczykowską” i tak jest do dzisiaj. Zmieniło się za to wiele innych rzeczy: szata graficzna gazety, jakość jej druku, osoby współpracujące z redakcją. Rozwija się nasz serwis internetowy. Codzienne dyżury redakcyjne powodują, że coraz więcej osób nas odwiedza, a my możemy być bliżej Czytelnika i spotkać się z Nim osobiście.

najstarsze numery Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

najstarsze numery Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Kto pamięta pierwszy numer gazety, jej początki? Kto współpracował z redakcją lub robi to nadal? Kto chciałby poznać tematykę poruszaną na przestrzeni lat na łamach gazety, a kto – podzielić się swoimi wspomnieniami, może pamiątkami związanymi z życiem redakcji? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – archiwalne egzemplarze dostępne są na miejscu, w siedzibie redakcji. Naprawdę warto – to ciekawe spotkanie nie tylko z historią gazety, ale także całego naszego regionu.

A przy okazji odwiedzin w redakcji można obejrzeć dzieła lokalnych artystów – w dalszym ciągu istnieje tutaj galeria obrazów! :)

wnętrze redakcji

wnętrze redakcji

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.3/10 (Głosujących: 21)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog

Wasze komentarze (1)

  • Czytelnik
    czwartek, 1 gru, 2016, 13:03:21 |

    Gazeta się rozwija oby tak dalej :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 0)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo