Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Materiały partnera | poniedziałek, 13 cze, 2016 |

Zabiegi pielęgnacyjne, które musisz wypróbować

Wizyta u kosmetyczki nie musi kończyć się na manicure czy hennie brwi. Sprawdziliśmy najbardziej oryginalne i pomocne rytuały, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, które koniecznie musisz wypróbować!

Po pierwsze – masaż ciała świecą

To zmysłowa aromaterapia, po której twoje ciało stanie się jedwabiście gładkie i nawilżone, a dusza – pełna energii i pozytywnych myśli. Zwykle masaż świecą trwa ok. 60 minut i skupia się na plecach, nogach, rękach i karku. To łagodny rytuał, który uwolni cię od stresu i napięcia, a także da ukojenie dla suchej i pozbawionej blasku skóry (szczególnie, gdy wybierzesz świecę lomi lomi lub czekoladową). Tego typu masaże i rytuały poprawiają kondycję skóry oraz dają niesamowity relaks i odprężenie.

zabiegi pielegnacyjne - aromatoterapia

Po drugie – masaż peelingiem nawilżającym

Masaż peelingiem nawilżającym najczęściej wybiera się, gdy potrzebujesz głębokiego oczyszczenia. Taki zabieg odmładza, a stosowany regularnie – opóźnia starzenie się skóry. Doskonale radzi sobie z przebarwieniami i nierównościami. Wystarczy 45 minut masażu przy użyciu peelingu nawilżającego, by odczuć pozytywne zmiany w postaci jaśniejszej, bardziej miękkiej i sprężystej skóry.

Po trzecie – rytuały kosmetyczne

Rytuały łączą w sobie kilka zabiegów. Pierwszym etapem jest peeling, który w zależności od potrzeb – może wspomagać redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększać stopień napięcia skóry (peeling kofeinowy), walczyć z cellulitem i utratą jędrności (peeling pomarańczowy) lub działać energetyzująco (peeling lotos bambos).

Po peelingu przychodzi czas na masaż, który działa nie tylko relaksująco i odprężająco dla zmysłów. Jego celem jest bowiem uzupełnienie wcześniej wykonanego peelingu. Na przykład masaż świecą czekoladową będzie działać detoksykująco, świecą lomi lomi – uspokajająco, a świecą kofeinową – antycellulitowo.

Zwieńczeniem rytuałów jest nałożenie i wmasowanie kremu, który utrwali cały, trwający zwykle ok. 80 minut zabieg.

To, co najbardziej przyciąga w masażach i rytuałach kosmetycznych to możliwość połączenia korzyści w postaci jeszcze piękniejszego ciała, z relaksem, jaki odczuwamy po wykonaniu zabiegu. To niezwykle ważne, ponieważ dziś mamy coraz mniej czasu dla siebie. Cieszą więc zabiegi, dzięki którym walczymy z niedoskonałościami, a przy tym odprężamy ciało i duszę – mówi Karolina Hundert z poznańskiego MK Miasto Kobiet, salonu w którym można wykonać masaże i rytuały w promocyjnych cenach (promocja trwa do końca czerwca 2016 r.).

Po czwarte – oxybrazja

Czyli inaczej mikrodermabrazja wodno-tlenowa, w której czynnikiem złuszczającym jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej oraz powietrze. Oxybrazja to zabieg dosłownie dla każdego – kobiet i mężczyzn, możliwy do przeprowadzenia nawet, gdy zmagasz się z cerą naczynkową, delikatną czy wrażliwą, jesteś w ciąży czy karmisz piersią. Po peelingu skóra staje się bardziej nawilżona, miękka i gładka. Dzięki niemu możemy rozjaśnić przebarwienia i poprawić jej koloryt. Oxybrazja walczy też z objawami nadmiernego rogowacenia czy nawet łupieżem! Wykonanie serii zabiegów pozwala pozbyć się blizn potrądzikowych oraz zmniejszyć oraz oczyścić pory. Tlen odżywia skórę, efekt ukojenia jest odczuwalny już po pierwszym zabiegu!

Nie sposób jest wskazać na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, oferowane przez salony kosmetyczne. Na pewno przed wizytą warto sprawdzić miejsce – odwiedzając stronę internetową, profil w mediach społecznościowych czy czytając opinie w internecie. Oglądając zdjęcia sprawdzisz realizacje wybranego salonu, a czytając ofertę upewnisz się czy oferuje usługi łączone, czyli kosmetyczne oraz fryzjerskie, dzięki którym zadbasz o siebie kompleksowo i oszczędzisz jeszcze więcej czasu.

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Skomentuj