Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 15 lis, 2016 |

Złota Omega dla Regat Olimpiad Specjalnych!

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Mosinie, prowadzony przez Powiat Poznański, zgłosił VI Regionalne Regaty Olimpiad Specjalnych w Żeglarstwie i Kajakarstwie do konkursu o nagrodę „Złotej Omegi”.

nagroda-w-kategrorii-impreza-wydarzenie-roku-custom

Regaty odbyły się w dniach 07 – 09. 06.2016 na przystani Żeglarskiej w Dymaczewie Nowym, natomiast w październiku 2016 roku w Domu Żołnierza w Poznaniu, odbyła się Wielkopolska Gala Żeglarska organizowana, jak co roku, przez Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski. W trakcie uroczystości wręczone zostały nagrody Złotej Omegi w sześciu kategoriach.

Impreza Wydarzenie Roku - VI Regionalne Regaty Olimpiad Specjalnych

Impreza Wydarzenie Roku – VI Regionalne Regaty Olimpiad Specjalnych

W kategorii Impreza – Wydarzenie Roku Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Mosinie zdobył Nagrodę Złotej Omegi roku 2016 za wybitne osiągnięcia w żeglarstwie.

Od sześciu lat projekt wspierany jest przez Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie – Poznań oraz Mosiński Klub Żeglarski.

Nagroda w kategorii Impreza - Wydarzenie Roku

Nagroda w kategorii Impreza – Wydarzenie Roku

Sukces jest wynikiem pracy wszystkich zaangażowanych w organizację regat osób. Dowodzi on, że kurs obrany przez organizatorów jest właściwy i nie pozostaje nic innego jak w kolejnych latach realizować tę pożyteczną i cieszącą się coraz większym powodzeniem ideę.

Anna Skorczyk

uroczysta gala żeglarska

uroczysta gala żeglarska

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.7/10 (Głosujących: 21)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo