Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 18 gru, 2017 |

5 pomysłów na nietypowe prezenty z czekolady

Chcesz podarować bliskiej ci osobie nietypowy prezent? W takim przypadku sprawdź rozmaite pyszności z czekolady, które zachwycają smakiem i wyglądem!

Kto z nas nie lubi czekolady? To chyba jeden z najbardziej popularnych upominków na różne okazje, na przykład na urodziny, na Walentynki czy na święta. Jeśli także chcesz podarować wyjątkowe prezenty z czekolady, które będą inne niż wszystkie, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – na pewno wzbudzą uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i mogą być również wspaniałym kulinarnym doznaniem.

czekoladowe warcaby

1. Czekoladowe figurki

Czekolada jest bardzo łatwym w formowaniu materiałem. Dzięki niej można stworzyć rozmaite pyszności, które wyglądają naprawdę efektownie. Zakupimy je również w polskich sklepach z czekoladą.

Figurki z czekolady, które możemy potraktować jako upominek na różne okazje, to przykładowo czekolady w kształcie narzędzi dla mężczyzny, kosmetyków dla kobiety, aparatu fotograficznego, kontrolera do konsoli, bukietu kwiatów czy podkówki na szczęście. Takie prezenty z czekolady możemy też kupić na konkretne okazje, na przykład na Boże Narodzenie możemy wybrać choinkę lub renifera, natomiast na narodziny dziecka figurkę w kształcie bociana. Wybór jest ogromny!

2. Czekoladkowe gry – szachy, warcaby, kółko i krzyżyk

Kolejna propozycja na prezent z czekolady to czekoladowe gry. Zakupimy je między innymi w sklepie internetowym ChocoRepublica.pl. Czym dokładnie są gry z czekolady? Są to popularne gry takie jak szachy, warcaby oraz kółko i krzyżyk, w których zamiast pionków możemy używać czekoladek. W zestawie z czekoladkami otrzymujemy również planszę do gry.

Taki słodki upominek może być kapitalną propozycją na prezent dla bliskiej osoby – możemy potem rozegrać razem z nią słodką partię i ten, kto wygra, może otrzymać czekoladkę.

3. Czekoladki z rzadko spotykanymi dodatkami

W sklepach możemy znaleźć przede wszystkim popularne czekolady mleczne, gorzkie, białe, także czekolady z orzechami czy z jogurtowym środkiem. Jednak to jeszcze nie wszystko, ponieważ manufaktury czekolady na całym świecie, w tym w Polsce, mogą zaoferować nam wiele innych, także nietypowych propozycji.

Czekolada z karmelizowanym bekonem, z żelkami, z gruboziarnistą solą albo z oregano, czekolada z ziemniakami albo czekolada z chili – to tylko parę propozycji, ponieważ w sklepach specjalizujących się w takich prezentach z czekolady możemy znaleźć o wiele więcej propozycji.

4. Czekoladki w opakowaniu z twoim napisem i zdjęciem

Bardzo ciekawą propozycją na inny niż wszystkie prezent z czekolady będą również oryginalne czekoladki w opakowaniu personalizowanym przez kupującego. Takie upominki możemy również zakupić we wspomnianym sklepie ChocoRepublica.

Do wyboru mamy różne opakowania, na których mogą znaleźć się nasze napisy oraz zdjęcia. Przykładowo, możemy wybrać gotowy szablon, a następnie dodać do niego własną dedykację albo życzenia. Możemy również dodać do opakowania własne zdjęcie. Takie prezenty z czekolady to idealna propozycja dla rodziców czy dziadków.

5. Słodkości z innych krajów

Za granicą do wyboru mamy różnego rodzaju słodkości, które nie są dostępne w Polsce. Takie czekoladki, batoniki czy ciasteczka także mogą być wspaniałym pomysłem na prezenty z czekolady, które będą inne niż wszystkie.

Słodkości z innych krajów możemy zakupić też u nas, dlatego nie musimy wcale wyjeżdżać za granicę, aby je znaleźć. Dostępne są one przede wszystkim w sklepach internetowych ze słodyczami, a także w sklepach z żywnością z różnych krajów.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj