Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 14 lis, 2017 |

Będzie gaz dla Drużyny, Pecnej i Nowinek!

Mieszkańcy Drużyny, Nowinek i Pecnej już od kilku lat starali się o podłączenie gazu w ich miejscowościach. Teraz przyłączenie do sieci gazowej staje się realne.

Wnioski o podłączenie gazu mieszkańcy składali już kilka lat temu do Polskiej Spółki Gazownictwa. Spotkały się one jednak z odmową, gdyż spółka uznała inwestycję za nieekonomiczną. W międzyczasie zmieniły się jednak kryteria analizy finansowej przedsięwzięcia i spółka chce zgazyfikować te wsie.

Rada Techniczno-Ekonomiczna spółki podjęła decyzję o wprowadzeniu inwestycji rozbudowy sieci gazowej do miejscowości Drużyna, Nowinki i Pecna do Planu Inwestycyjnego Polskiej Spółki Gazownictwa. Budowa sieci przewidywana jest w latach 2019 – 2021. Mieszkańcy wsi Drużyna, Nowinki i Pecna – jeśli nie uczynili tego do tej pory – mogą składać wnioski o przyłącze do sieci gazowej do Polskiej Spółki Gazownictwa

(autor: J. Nowaczyk. Źródło: www.mosina.pl)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.4/10 (Głosujących: 13)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo