Black Friday - Stary Browar Poznań Salon Berdychowski Volkswagen - T-Cross
Redakcja GMP | poniedziałek, 28 sie, 2017 |

Czas na las! – kolejna edycja Forest Run przed nami

Już za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja Forest Run – biegu po Wielkopolskim Parku Narodowym. Na wszystkich czeka sporo atrakcji, nie tylko biegowych. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jak co roku do wyboru są trzy dystanse: dla najwytrwalszych 50 km, 23 km i 13 kilometrów. Wszystkie trasy wyznaczone są w całości przez leśne ścieżki. Jak mówią organizatorzy, ideą biegu jest ucieczka z miasta i zatłoczonych ulic do cichego lasu, pełnego zieleni i spokoju.

Zawodnicy pobiegną szlakami wzdłuż jezior, przez wzniesienia i w samym środku gęstego, pofałdowanego lasu. Co roku na bieg przyjeżdżają nie tylko mocni biegacze z Wielkopolski, ale również zawodnicy z całej Polski, którzy chcą nie tylko zmierzyć się z dystansem lecz przede wszystkim poznać uroki tego miejsca oraz niecodzienny, rodzinny klimat biegu Forest Run.

Termin imprezy to 16 września 2017. Biuro zawodów oraz start i meta mieszczą się w Mosinie pod Poznaniem. Miasteczko zawodów oferuje wiele atrakcji, między innymi zabawy i animacje dla dzieci, ściankę wspinaczkową, strefę leżaków i hamaków na mecie. To dobre miejsce na przeżycie kolejnej biegowej przygody i spędzenie aktywnego czasu z rodziną i znajomymi.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej biegu: www.forestrun.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.5/10 (Głosujących: 10)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo