Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | środa, 29 lis, 2017 |

Grudniowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Już jest! Najnowszy, grudniowy numer gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś można nabyć w stałych punktach sprzedaży i siedzibie redakcji. Zapraszamy do lektury!

Gorąco polecamy wywiady z radnymi Rady Miejskiej w Mosinie. Dwa spojrzenia na te same, nurtujące chyba wszystkich mieszkańców tematy, spojrzenia różne, choć w swej istocie spójne, co cieszy i pozwala wierzyć, że mimo częstych dyskusji i sporów zmierzamy jednak w tym samym kierunku. Rozmowy te stały się okazją do spotkania i spojrzenia na sprawy gminy z innej perspektywy. Przy okazji prezentujemy też wyniki małej sondy, jaką przeprowadziliśmy wśród mieszkańców, dotyczącej budowy basenu.

Jak wiemy, w naszej gminie nie brakuje energicznych, przedsiębiorczych, pełnych pasji kobiet. Spotykamy się z nimi w naszym kąciku „Sukces w szpilkach” – tym razem przedstawiamy Karolinę Czajkę, miłośniczkę dzieci, kobietę o wielu pasjach, prowadzącą w Mosinie Klub Malucha. Zachęcamy do kontaktu z tą niezwykłą osobą, z pewnością zainspiruje Państwa do wyzwolenia w sobie nieznanych dotąd pokładów kreatywności!

Nie brakuje również świątecznych klimatów, poezji, a także sporej dawki sztuki – zachęcamy zatem do lektury, a przy okazji zapraszamy do redakcji na chwilę wytchnienia i zatrzymania się w narastającym wirze świątecznych przygotowań.

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog

Skomentuj