Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 22 sty, 2017 |

Jak pomysłowo odświeżyć sklepową witrynę na wiosnę?

Wraz z nastaniem cieplejszych, wiosennych dni znakomita większość sklepów oraz butików z damską odzieżą zmienia prezentację ubrań na sklepowych witrynach niejako wiosennie je odświeżając. Manekiny noszące do tej pory typowo zimowe ubrania zostają przyobleczone w jasne, typowe wiosenne stroje.

Aczkolwiek wymiana ubrań ma oczywiście zasadnicze znaczenie przy zmianie „dekoracji” sklepu z zimowej na wiosenną, warto skorzystać z okresu przełomu i nadejścia pełnych optymizmu, słonecznych dni i dokonać nieco bardziej radykalnej modyfikacji sklepowej witryny. Jedna z zasad marketingu bowiem mówi o nieustannym zaskakiwaniu klientów, proponowaniu inspirujących rozwiązań w nowej odsłonie.

Nowoczesne manekiny sklepowe

Ze względu na to, iż podstawą wyposażenie sklepu z odzieżą jest odpowiednia prezentacja asortymentu na stojakach i manekinach, zmiana rodzaju stosowanych do tej pory manekinów pozwoli nabrać całej sklepowej aranżacji nowego looku.

Wybierając manekiny warto przede wszystkim określić rodzaj stylizacji i estetyki witryny oraz przestrzeni sklepowej i konsekwentnie podkreślać wybrany rodzaj aranżacji odpowiednio dobranymi pod względem formy, materiału i koloru manekinami. W znakomitej liczbie przypadków rodzaj sklepu określa typ stosowanych manekinów, aczkolwiek w niektórych przypadkach warto nieco zmodyfikować dotychczasowe podejście do koloru i wzoru uzyskując znakomite rezultaty, a tym samym działając na podświadomość klientów.

Współczesne manekiny sklepowe to szeroki wachlarz różnego rodzaju rozwiązań, dzięki którym każdy rodzaj sklepu będzie mógł zaskoczyć aktualnych i potencjalnych klientów interesującymi rozwiązaniami.

http://my-mannequins.pl/ – manekiny do Twojego sklepu.

manekiny

manekiny

Typ sklepu a rodzaj manekinów

Przygotowując nowoczesny wygląd witryny warto określić przede wszystkim rodzaj targetu, który jest celem danego sezonu czy nowej polityki sklepu i do niego dostosować planowane zmiany.

W przypadku sklepu dla młodych, preferujących nowoczesne rozwiązania kobiet podążających za trendami w modzie warto postawić na manekiny o klasycznej formie i niebanalnym, zwracającym uwagę kolorze. Doskonałym przykładem tego rodzaju manekinów są piękne, czarne manekiny ozdobione dobrej jakości perukami, na których każda kreacja będzie prezentowała się w niebanalny sposób.

Innym, pomysłowym zabiegiem, który warto z kolei zastosować w przypadku sklepu z odzieżą sportową dla kobiet i mężczyzn są manekiny wykonane z jedno kolorowego tworzywa lub manekiny dwubarwne z półprzezroczystego materiału. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie manekinów ozdobionych „tatuażami”.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj