Jak zostać testerem i zgarniać darmowe produkty?
Redakcja GMP | czwartek, 5 Sty, 2017 | 1 Komentarz

Jak zostać testerem i zgarniać darmowe produkty?

Kuszą Cię markowe prezenty, gadżety firmowe czy inne darmowe produkty? Internet jest kopalnią, gdzie znaleźć można naprawdę wiele sposobów na rozpoczęcie współpracy z firmą. Wiele z nich szuka testerów, na których opinii opierać będą mogli kierunek, w jakim rozwijać się będzie działalność. Dlatego też nie zwlekaj i znajdź miejsce dla siebie. Na zdobywanie darmowych dodatków jest kilka prostych pomysłów, z których z łatwością można skorzystać.

banany

W sieci znaleźć można wiele serwisów, oferujących możliwość zostania testerem lub ambasadorem produktów danej marki. Wiąże się to z tym, że osoba obejmująca owe stanowisko dostawać będzie próbki lub pełne, darmowe produkty firmowe. Na takich serwisach ogłasza się wiele marek, poszukujących testerów. Wystarczy dokładnie przejrzeć oferty i wybrać te, które trafiają w nasze gusta. Serwisy są bardzo intuicyjne w użyciu i świetnie nadają się do wyszukiwania interesujących nas marek. Często posiadają także podział na różne kategorie, co zdecydowanie ułatwia pracę. Pamiętaj jedna, że nie każdy produkt będziesz mógł testować. Raczej żadna firma produkująca pampersy dla niemowląt nie zdecyduje się na współpracę z testerem, który nie posiada swojej pociechy lub malucha, który mógłby używać ich produktów. Wybieraj się takie firmy, których produkty przydadzą się Tobie i Twojej rodzinie.

banany

Zostań blogerem

Innym pomysłem, na zostanie testerem, jest założenie własnego bloga. Firmy chętnie podejmują współpracę z blogerami, oferując im swoje darmowe produkty. W zamian za to osoba prowadząca stronę zamieścić musi na niej recenzję danej firmy czy pojedynczego, wcześniej testowanego artykułu. Niestety warunkiem koniecznym jest posiadanie już jakiego grona odbiorców. Im będzie ono większe, tym firmy chętniej będą zawiązywać współpracę.

Zobacz stronę darmowisko.pl – darmowe produkty od zaraz.

Jakie warunki musi spełniać tester?

Każdy tester musi spełniać jeden warunek. Koniecznością jest przedstawienie swojej opinii, tuż po zakończonym testowaniu produktu. Jest to obowiązek, ponieważ właśnie z tego powodu tester dostaje darmowe produkty. Opinia ta często przedstawiana jest w postaci wypełnionej ankiety, przygotowanej przez firmę.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.3/10 (Głosujących: 24)
Jak zostać testerem i zgarniać darmowe produkty?, 8.3 out of 10 based on 24 ratings

Napisano przez Redakcja GMP Posted in Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Komentarze (1)

  • Marzena Konke
    niedziela, 14 Paź, 2018, 12:12:55 |

    Witam!pragne zostac testerem co powinlam zrobic by nim byc

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 0)

Skomentuj