Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | poniedziałek, 2 paź, 2017 |

Już jest – październikowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej!

Z przyjemnością informujemy, ze nowe, październikowe wydanie gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz siedzibie redakcji. Zapraszamy do lektury!

W naszym regionie sporo się dzieje: realizowane są inwestycje, przeprowadzane remonty, rozwija się baza rekreacyjna. Nie brakuje też wydarzeń sportowych i innych inicjatyw – o tym wszystkim piszemy i zachęcamy do korzystania z bogatej i różnorodnej oferty w naszej gminie.

Jesienna aura sprzyja spacerom po lesie, grzybobraniu, a także korzystaniu z innych darów natury o tej porze roku – w naszym kąciku zielarskim mówimy o sposobach wykorzystania owoców tarniny. Ze swoimi zapachami, kolorami, rozpościerającymi się mgłami jesień ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. A nasza gmina ma wyjątkowych mieszkańców.

Z wielką radością prezentujemy relację Wojtka, który razem ze swoim kolegą Jackiem wpadł na szalony pomysł wyprawy kajakami z Puszczykowa do Bałtyku – pomysł, który miał jeszcze jeden cel: pomoc chorej Zosi. Jak przebiegała wyprawa i czy udało się zrealizować plany? Koniecznie przeczytajcie! Zapraszamy także do lektury wywiadu z Magdą, właścicielką jednego ze znanych w Mosinie klubów fitness – to ciąg dalszy naszej serii pt. „Sukces w szpilkach”.

Na jesienną słotę i długie wieczory polecamy natomiast odwiedziny w GRAnatowa Club – miejscu, gdzie dobry klimat, ciekawi ludzie, pyszne domowe wypieki i mnóstwo planszówek do wyboru spowodują, że z pewnością nie dopadnie nas jesienna nostalgia.

Serdecznie zachęcamy do lektury najnowszego numeru gazety. Tematów jest sporo, a my mamy nadzieję, że jesień będzie dla naszych Czytelników równie bogata w wydarzenia, co paleta barw, jakie odsłania przed nami jesienna przyroda. Jak zwykle, zapraszamy też do kontaktu z redakcją: spotkania z Państwem są dla nas powodem radości i źródłem inspiracji do dalszej pracy. A przy okazji odwiedzin w redakcji warto obejrzeć nowe prace w naszej galerii :)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.5/10 (Głosujących: 17)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo