Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 29 maj, 2017 |

Klasyczne piękno czarnych manekinów

Różnego rodzaju modele manekinów sklepowych stanowią obowiązkowy element wyposażenia znacznej części butików z konfekcją oraz sklepów z odzieżą sportową, bielizną tudzież placówek handlowych specjalizujących się w ściśle określonym rodzaju asortymentu, jak sklepy z odzieżą dla kobiet w ciąży czy osób noszących rozmiar plus size.

Rozmaity asortyment to przede wszystkim różnego rodzaju grupa odbiorców oczekująca mniej lub bardziej świadomie określonego rodzaju aranżacji sklepu i ekspozycji wybranych elementów danej kolekcji. Z tego też powodu producenci artykułów do wyposażenia i aranżacji placówek handlowych nieustannie rozszerzają swój asortyment oferując nowe rodzaje manekinów, ekspozytorów i stojaków odpowiednich do różnego rodzaju sklepów.

Manekiny w kolorze czarnym – nowy wymiar gustu i elegancji

Wykonane z czarnego, matowego lub połyskliwego włókna szklanego manekiny cieszą się rosnącą popularnością już od kilku lat. Podstawową zaleta tego rodzaju modeli jest niewątpliwie piękno ich formy podkreślone głębokim kolorem czerni. Czarne manekiny bowiem zaprojektowane są zwykle w sposób minimalistyczny i należą do grupy modeli abstrakcyjnych. Tego rodzaju manekiny charakteryzuje przede wszystkim stonowana ekspresja ruchu oraz specyficzny sposób stylizacji głowy zwykle pozbawionej wyraźnie zaznaczonych rysów twarzy. Wybrane modele czarnych manekinów posiadają wydłużone, przypominające jajo głowy tudzież głowy o mocnej zakończonych, spiczastych podbródkach.

Interesujące projekty tego rodzaju manekinów sprawia, iż doskonale prezentują się na odpowiednio zaaranżowanej witrynie sklepowej i pozwalają przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

Czarne manekiny

Wykorzystanie czarnych manekinów w sklepie i butiku

Czarne modele manekinów mogą zostać wykorzystane w rozmaity sposób w różnego rodzaju sklepach i butikach przeznaczonych dla różnego rodzaju grup konsumentów.

Wykonane z czarnego, połyskliwego włókna szklanego manekiny o abstrakcyjnych formach można z powodzeniem wykorzystać aranżując witrynie oraz przestrzeń sklepową butiku z elegancką konfekcją dla pań i panów. Nawiązujące do doskonałych, klasycznych rozwiązań manekiny damskie i męskie pozwolą na ciekawe zaprezentowanie markowych garniturów tudzież garsonek i kreacji na wyjątkowe okazje.

Pomysłowo zaprojektowane, abstrakcyjne manekiny z matowego, czarnego włókna szklanego o nieco bardziej ekspresyjnych pozach mogą zostać wykorzystane do aranżacji sklepu z odzieżą i akcesoriami dla młodzieży oraz sklepu z odzieżą sportową.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj