Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | czwartek, 2 lut, 2017 |

Kolejny numer – luty 2017 już w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy! Z przyjemnością informujemy, że najnowszy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś można kupić w stałych punktach sprzedaży oraz w redakcji. Zapraszamy do lektury!

W numerze jak zwykle spora dawka ciekawych artykułów. Dla miłośników sportu przedstawiamy relacje z minionych wydarzeń i zapowiedź nadchodzących, a także interesujący materiał dotyczący takich dyscyplin jak bikejoring i canicross. Zwolennicy rozmów o pogodzie znajdą kolejny temat do dyskusji, a zielarze – stokrotkę, roślinę znaną, ale o wielu cennych właściwościach.

Nie stronimy także od tematów smutnych, wywołujących sporo emocji. Poruszamy sprawę księdza, skazanego za pedofilię, mając nadzieję, że nasz głos w tym temacie będzie skierowaniem uwagi na skalę problemu i cel, jakim jest przede wszystkim pomoc ofiarom pedofilii w naszym kraju.

I wreszcie – przedstawiamy Mosińskie Spoty Samochodowe, inicjatywę młodych, pełnych energii i zapału do działania ludzi, którzy realizując swoją pasję robią przy okazji wiele dobrego.

To tylko niektóre z tematów, jakie znajdą Państwo w lutowym numerze gazety. Gorąco zachęcamy do lektury!

GMP luty 2017 - nowe wydania w redakcji GMP

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina

Skomentuj