Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | poniedziałek, 3 lip, 2017 |

Lipcowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Już jest! Kolejny, wakacyjny numer gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już od dziś można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz w siedzibie redakcji. Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Trwają wakacje, w numerze mamy zatem propozycję spędzenia czasu w naszej okolicy, przedstawioną przez jednego z Czytelników – zapraszamy do skorzystania, bez wyjeżdżania z Mosiny można przeżyć naprawdę fantastyczną przygodę!

Zachęcamy do wzięcia udziału w aktywnościach i rozrywkach proponowanych przez instytucje z naszej gminy – a jest ich niemało! Rozpoczął się sezon pływacki – polecamy mosińskie glinianki; znajdą tu coś dla siebie nie tylko miłośnicy pływania, ale także kinomani – jak co roku, rusza bowiem letnie kino plenerowe. Dla tych zaś, których pociąga „wielka woda”, mamy ciekawą relację ze spotkania z Teresą Zarzeczańską-Różańską, która w 1975 roku jako pierwszy Polak i czwarta kobieta pokonała wpław Kanał La Manche – wzruszająca, motywująca i dodająca energii opowieść!

W numerze także jak zwykle wiele relacji z minionych imprez, zapowiedzi nowych wydarzeń i – kącika o kobietach, lecz nie tylko dla kobiet… Będzie sporo nowości! Nie zapominamy również o stałych rubrykach – kąciku zielarskim, poradach prawnych, wracamy także do rubryki Amatorskich Kronik Sportowych – w pełni sportowego sezonu mówimy o… kontuzjach.

Życzymy Państwu, by wakacyjny czas upływał w radości, beztrosce, spokoju i odpoczynku. Korzystajmy z dobrodziejstw lata i cieszmy się każdym słonecznym dniem. A w wolnych chwilach zachęcamy do umilenia sobie czasu lekturą najnowszego numeru gazety.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.8/10 (Głosujących: 17)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo