Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | wtorek, 31 paź, 2017 |

Listopadowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Listopad to miesiąc najkrótszych dni, chłodów i jesiennej słoty. Na przekór pogodzie my witamy każdy dzień z uśmiechem, sporą dawką energii i przekazujemy to wszystko Państwu w najnowszym numerze gazety. Już od dziś do nabycia w stałych punktach sprzedaży!

Mimo jesieni, krótkich dni i często pochmurnego nieba zachęcamy do rozglądania się wokół szeroko otwartymi oczami i z ciekawością – każdego dnia w naszej okolicy dzieje się wiele interesujących rzeczy. W numerze prezentujemy między innymi relację z koncertu Małgorzaty Ostrowskiej, który odbył się w nowo otwartej hali widowiskowo- sportowej w Puszczykowie. Zachęcamy też do śledzenia aktualności, zapowiadają się bowiem kolejne muzyczne imprezy!

Dla wszystkich, którzy nadchodzącą zimę chcą spędzić aktywnie, mamy wywiad z trenerem personalnym, masażystą, instruktorem fitnessu, sportów siłowych i pilatesu. Zajęcia prowadzone przez niego zyskują coraz więcej zwolenników, a jeśli współpracuje się z nim sumiennie i rzetelnie, efekty są gwarantowane. Warto skorzystać z tej oferty!

Tradycyjnie zapraszamy do kącika „Sukces w szpilkach” – tym razem przedstawiamy młodą, energiczną i uśmiechniętą kobietę, której nie straszne są prawdziwie „męskie” zajęcia. I radzi sobie z nimi doskonale! O kim mowa? Koniecznie zajrzyjcie do najnowszego numeru!

Minione tygodnie to także okres ważny pod względem historii. Wspominamy rozstrzelanych piętnastu mieszkańców Mosiny i okolic, a także pomordowanych i złożonych w leśnych mogiłach nieznanych ofiar hitlerowskiego terroru. Pragniemy, by również na łamach naszej gazety pamięć o historii, zwłaszcza regionu, w którym żyjemy, była nieodłącznym elementem naszej codzienności.

Na dworze coraz zimniej. Niemniej jednak namawiamy do spacerów – przy okazji zachęcamy do odwiedzenia naszej redakcji i znajdującej się w niej Galerii Lokalnych Twórców. To dobre miejsce, żeby się ogrzać, porozmawiać i oczywiście – zaopatrzyć w najnowszy numer gazety, do lektury którego serdecznie zapraszamy!

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Skomentuj