Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | środa, 1 mar, 2017 |

Kolejny numer – marzec 2017 już w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy! Z przyjemnością informujemy, że najnowsze wydanie Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś można nabyć w stałych punktach sprzedaży. Zapraszamy do lektury!

GMP Marzec 2017 - okładka

Do stałych rubryk w naszej gazecie dodajemy nowy blok tematyczny: kącik „Bliżej prawa”, w którym przedstawiać będziemy porady prawne związane z zagadnieniami mogącymi zainteresować naszych Czytelników. Tematyka tej rubryki zależy od Państwa – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie.

Staramy się być blisko spraw ważnych dla naszej gminy. Przybliżamy temat reformy systemu oświaty, odpowiadamy także na kilka pytań dotyczących gospodarki odpadami, które mogą najczęściej nurtować mieszkańców. Przedstawiamy ponadto najnowsze postępy prac budowy ulicy Wodnej w Mosinie, wyjaśniając powody opóźnienia terminu zakończenia realizacji tej inwestycji.

Do ważnych zagadnień zaliczamy Kampanię „Drugie życie”, dotyczącą transplantologii. Przyłączamy się do tej akcji pamiętając, że każdy z nas może znaleźć się po obu stronach, zarówno jako potrzebujący pomocy i wymagający przeszczepu jak i ten, kto w akcie wyrażonej wcześniej ostatniej woli będzie niósł tę pomoc innym.

Jak zwykle mówimy o sporcie i realizowaniu swoich pasji. Tym razem znajdą Państwo niecodzienny wywiad z zawodniczkami bikini fitness, a także opowieść o sportowych sukcesach w wielu dyscyplinach jednej z naszych mieszkanek. Warto przeczytać – jest w tym energia!

To zapowiedź tylko kilku tematów, jakie zamieściliśmy w najnowszym numerze. Gorąco zachęcamy do lektury!

Przy okazji zapraszamy do siedziby redakcji i Galerii Lokalnych Twórców, gdzie wciąż przybywa obrazów i innych dzieł. Mamy też kącik czytelniczy z archiwalnymi numerami gazety. Warto wstąpić choć na chwilę!

GMP Marzec 2017 - okładka

GMP Marzec 2017 – okładka

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.4/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo