Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 11 sie, 2017 |

Motoryzacyjny weekend przed nami!

Letni wieczór, leżaki, lody z kawą i samochody. Tak prezentował się ostatni spot w nowej lokalizacji – Western City Rio Grande Krosinko. Stowarzyszenie Mosińskie Spoty Samochodowe ma na celu ciągły rozwój, zapewnienie atrakcji i urozmaiceń uczestnikom spotkań motoryzacyjnych. Stąd też zmiana miejsca spotów i wiele nowych atrakcji.

Pogoda dopisała, a ludzie jak zawsze nie zawiedli. Spotkanie było pilotażowym – już 26 sierpnia zostanie zorganizowana całodniowa impreza połączona z wieloma atrakcjami, m.in. konkursami, nagrodami oraz aktywnym spędzaniem czasu uczestników. Już dziś zapraszamy i zalecamy rezerwować sobie termin.

Ten projekt to coś więcej niż zwykły zlot motoryzacyjny. Impreza jest spotkaniem pasjonatów wszystkich marek, stworzona przez miłośników motoryzacji dla miłośników motoryzacji. Przed wami największa impreza motoryzacyjna w regionie!

https://www.facebook.com/events/413623029032242

Elena Cieleńska – MSS
zdjęcia: TopCar Photo

A po sobotnich atrakcjach zapraszamy na ciąg dalszy motoryzacyjnych przeżyć – tym razem do Wir, gdzie odbędzie się siódmy już Piknik z Motoryzacją. W programie między innymi Moto-Parada, Konkurs Elegancji, pojazdy zabytkowe, militarne, sportowe, modyfikowane, nietypowe i inne. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Żółty Ford Mustang

Żółty Ford Mustang

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj