Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | niedziela, 22 sty, 2017 | 1 Komentarz

Najlepsze baterie do łazienki?

Baterie umywalkowe to część armatury łazienkowej, która jest podstawą wyposażenia tego typu pomieszczeń. Podczas aranżacji łazienki, warto dokładnie przemyśleć wybór baterii, ponieważ ma ona wpływ na wygląd pomieszczenia, ale i jego funkcjonalność. W każdej łazience powinna znajdować się bateria umywalkowa i bateria wannowa bądź prysznicowa. Jeżeli jesteś ciekawe jakie modele będą najlepsze – szczegóły zdradzamy w artykule.

Standardowe rozwiązania

Te baterie kuchenne, które obecnie są najczęściej wybieranymi, stały się standardowymi rozwiązaniami do każdego domu. Do takich baterii łazienkowych należą baterie mieszakowe czyli takie, które posiadają jeden uchwyt. Dzięki temu łatwiejsze stało się ustawienie temperatury oraz strumienia wody. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i bardzo pomocne, podczas korzystania z umywalki, wanny czy prysznica. Warto również zwrócić uwagę na to, aby posiada ona ceramiczną głowicę, dzięki której kran nie kapie, marnując zbędnie wodę. To, aby bateria nie przeciekała, jest ważne ze względów ekonomicznych.

baterie łazienkowe

Perlator to podstawa

Do standardowych rozwiązań zaliczane jest również korzystanie z perlatora. Praktycznie każda bateria łazienkowa powinna być w niego wyposażona. Dzięki perlatorowi strumień wody jest napowietrzony. Można go dokupić osobno bądź w komplecie z baterią.

Wejdź na strefalazienek.pl – kohlman i inne produkty.

Profesjonalna firma

Podczas wybierania baterii do łazienki, ważny jest również producent. Armatura łazienkowa musi być bowiem wysokiej jakości. Słaby materiał baterii może mieć swoje odbicie w przyszłości, kiedy ta zacznie ścierać się, bądź pojawi się na niej korozja. Obecnie jednym z najbardziej rekomendowanych producentów jest kohlman. Jest to firma, która oferuje armaturę nie tylko do łazienki, ale również do kuchni. Baterie łazienkowe kohlman cechuje wysoka jakość i bardzo długa trwałość. Dzięki temu nie będzie konieczności wymieniania ich przez co najmniej kilka lat. Kohlman produkuje baterie umywalkowe, wannowe, ale i prysznicowe. Asortyment kohlman znajdziesz w dobrych sklepach. Warto przejrzeć oferty w internecie, ponieważ można tam nabyć armaturę kohlman w promocyjnych cenach.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Reklama
    wtorek, 31 sty, 2017, 23:12:34 |

    Jak zwykle, reklama w postaci artykułu :) Wyświetlcie proszę reklamę, jak będę chciał w nią kliknąć to kliknę :)

Skomentuj