Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Marta Mrowińska | środa, 18 sty, 2017 | komentarze 3

Pomagamy Julci i Antosiowi!

Wszyscy znamy historię Antosia z Mosiny, chłopca, który urodził się ze skomplikowaną wadą serca i mimo tego, że lekarze nie dawali mu szans na przeżycie, Antoś trzyma się dzielnie i wciąż walczy. Ma za sobą dwie operacje, przed nim kolejna – skomplikowana i kosztowna. Razem z Antosiem o życie walczy Julcia, mała mieszkanka Kościana, której serce również potrzebuje korekty, by mogło bić.

Julcia przeszła już część operacji i dlatego dziś żyje i może się uśmiechać. Jednak dla niej to także jeszcze nie koniec walki – przed nią również, podobnie jak przed Antosiem, ostatnia korekta wady serca. Także kosztowna.

Julcia

W akcję pomocy dzieciom włączyło się już wiele osób, wśród nich mieszkańców Mosiny i okolic. Tym razem zapraszamy na jeszcze jedno wydarzenie, dzięki któremu będzie można pomóc w sfinansowaniu operacji ratujących życie maluchom. 29 stycznia 2017 r. o godz. 16:00 w Kościele Parafialnym w Czempiniu odbędzie się koncert „Kolęda dwóch serc”, poświęcony Julci i Antosiowi. Wstęp jest wolny, natomiast podczas trwania koncertu odbędzie się zbiórka charytatywna, która w pełni zostanie przekazana na leczenie dzieci.

Antoś

Organizatorami koncertu są: ks. Proboszcz Andrzej Wojciechowski, Sylwia Urbańska, Małgorzata Sroczyńska, Anna Rymaniak.

Serdecznie zapraszamy do udziału i pomocy!

historia Julci

historia Antosia

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (3)

 • anonim
  środa, 18 sty, 2017, 17:32:56 |

  Straszna historia miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy- musi. Dobrze, że takie art. się ukazują, bo nie wszyscy sobie zdajemy sprawę, że taka pomoc potrzebna jest tak blisko. POMAGAJMY
  PS. może warto link do strony https://www.gazeta-mosina.pl/wp-content/uploads/2017/01/historia-Antosia.pdf dać w widocznym miejscu, bo trochę się naszukałam aby pomóc w inny sposób niż iść na koncert :)

 • anonim
  środa, 18 sty, 2017, 17:34:10 |

  przepraszam, pisząc powyższą wiadomość miałam na myśli link: https://www.siepomaga.pl/serduszko-antka

 • czarna kawa
  czwartek, 19 sty, 2017, 23:44:38 |

  Biedne dzieciaki niczemu nie są winne a już na starcie mają ciężko zatem obecność na koncercie obowiązkowa !

Skomentuj