Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | wtorek, 1 sie, 2017 | 1 Komentarz

Sierpniowy numer gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Z radością informujemy, że kolejny numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już od dzisiaj można nabyć w stałych punktach sprzedaży i siedzibie redakcji.

Sierpień to środek wakacji, stąd też w numerze znajduje się sporo wakacyjnych tematów. Mówimy o możliwościach spędzenia wolnego czasu na mosińskich gliniankach, opowiadamy o warsztatach dotyczących wychowania psów, zorganizowanych przez znaną wszystkim z „psich” tematów spółdzielnię socjalną Psarvard. Przedstawiamy relacje z obozowych odwiedzin w Mosińskim Klubie Żeglarskim i biegowej wyprawy jednego z naszych mieszkańców.

W numerze jest także miejsce na tematy dotyczące inwestycji. Piszemy o planowanej modernizacji drogi wojewódzkiej nr 431, a także o terminie zakończenia budowy wiaduktu na ul. Śremskiej w Mosinie. Są to niewątpliwie sprawy ważne dla wszystkich mieszkańców – tym goręcej zachęcamy do lektury. Poruszamy również temat funkcjonowania naszej poczty mając nadzieję, że stanie się ważnym sygnałem do przemyśleń, dyskusji i zmiany sytuacji tak, by wszystkim mieszkańcom żyło się lepiej.

Odkrywamy nowe talenty – tym razem publikujemy wiersze jednej z mieszkanek naszej gminy, która przez swoją poezję przekazuje własne emocje i spojrzenie na świat. Z pewnością, warto poznać samą artystkę i jej twórczość. Tradycyjnie również zapraszamy do redakcyjnej Galerii Lokalnych Twórców – w numerze przedstawiamy kolejną artystkę, której prace można podziwiać u nas.

Wszystkim Czytelnikom życzymy miłych chwil podczas lektury, a także pięknych, słonecznych dni i dużo radości korzystania z uroków lata. 

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    wtorek, 1 sie, 2017, 14:03:19 |

    Super już się nie mogłam doczekać.

Skomentuj