Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 18 paź, 2017 | komentarze 2

Sponsor potrzebny od zaraz!

Jedna z mieszkanek naszej gminy, Ania Iskierska, zawodniczka bikini fitness, potrzebuje wsparcia, by iść dalej w swoim sportowym rozwoju.

Ania debiutowała w lutym br. na debiutach kulturystycznych we Wrocławiu. Pisaliśmy wówczas o tym: https://www.gazeta-mosina.pl/2017/z-silowni-na-scene/ Następnie wystąpiła w marcu na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness, zajmując tam szóste miejsce.

8 października br. wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, zdobywając piąte miejsce. Zawody były jednocześnie eliminacjami na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w listopadzie w Rumunii. Decyzją PZKFiTS Ania została powołana do składu Kadry Narodowej Reprezentacji Polski na tegoroczne MŚ.

W krótkim czasie osiągnęła duży sukces. Ania ma szansę na piękny rozwój sportowej kariery i spełnianie kolejnych marzeń. Przed nią bardzo intensywny sezon, a co za tym idzie – kosztowny. Ania poszukuje zatem firmy (zajmującej się dystrybucją, suplementami diety, cateringiem dietetycznym itp.), która chciałaby, aby została jej żywą reklamą – z chęcią podejmie współpracę!

Wiedząc o wysiłku, jaki Ania wkłada w swoją pracę i jak bardzo jest to dla niej ważne – udostępniamy wiadomość z nadzieją, że uda się jej pójść o krok dalej i wystartować w listopadzie w Mistrzostwach Świata w Rumunii.

Zainteresowanych pomocą Ani prosimy o bezpośredni kontakt: anna.iskierska@gmail.com

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Gość
    piątek, 20 paź, 2017, 18:56:09 |

    [komentarz usunięty]

  • Jurek
    piątek, 20 paź, 2017, 19:06:46 |

    Zgadzam się z przedmówcą.

Skomentuj