Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Marta Mrowińska | środa, 5 kwi, 2017 | 1 Komentarz

Świątecznie w Galerii

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Przygotowujemy się do nich w różny sposób i każdy z nas przeżywa ten czas inaczej. Jednak z pewnością wszyscy czekamy na te wyjątkowe, szczególne dni. W Galerii Lokalnych Twórców również mamy coś świątecznego – dla różnych oczekiwań i potrzeb.

Pojawiły się ikony – ich autorką jest pani Wanda Bartmińska z Rogalina. W galerii można zobaczyć (i kupić) ikonę Świętej Rodziny. Nie jest to może tematyka bezpośrednio związana z Wielkanocą (typowa dla tego okresu jest ikona Zstąpienia do Piekieł), jednak symbolizuje pełne zjednoczenia życie rodziny, wzajemną troskę i miłość – a tego przecież zwykle życzymy sobie na każde święta.

ikony Świętej Rodziny

Wszyscy, którzy wolą innego rodzaju wielkanocne klimaty, mogą obejrzeć i nabyć w galerii kurki, baranki, zajączki itp. – wykonane przez panią Agnieszkę Deker, zadziwiają pomysłowością wykonania i żywymi, wiosennymi barwami.

świąteczne ozdoby

świąteczne ozdoby

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia galerii i obejrzenia również innych dzieł naszych twórców. Będzie przy tym okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń :)

Wasze komentarze (1)

  • Jp
    czwartek, 6 kwi, 2017, 7:22:29 |

    Lepiej śliczne

Skomentuj