Uwięziony na drzewie

W dniu 29.04.2017 r. ok. godz. 17.30 do Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej nr 9 w Mosinie wpłynęło nietypowe zgłoszenie o osobie uwięzionej na drzewie. Po dojeździe strażaków na miejsce zdarzenia okazało się, że osobą poszkodowaną jest 15 letni chłopiec, który znajdował się na wysokości ok. 6 m.

Chłopiec miał uraz kolana i nie był wstanie samodzielnie zejść z drzewa. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawieniu drabiny nasadkowej oraz przy wykorzystaniu dostępnego sprzętu do działań na wysokości – ewakuacji osoby poszkodowanej z drzewa. Młody człowiek został przekazany ZRM.
W działaniach brał również udział zastęp z OSP Luboń.

źródło: biuletyn JRG-9

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Skutki pożaru samochodu dostawczego w Rogalinku

Pożar busa w Rogalinku

Nad ranem w Rogalinku doszło do pożaru samochodu dostawczego. Na miejsce skierowano strażaków z Puszczykowa …

Dodaj komentarz