Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Marta Mrowińska | czwartek, 30 mar, 2017 |

Wiosna w Galerii

Jest coraz cieplej. Kwitną pierwsze kwiaty. Na drzewach pojawiają się pąki. Zieleni się. W Galerii Lokalnych Twórców także nie brakuje wiosennych klimatów.

W nowych obrazach przeważa zieleń, soczyste, żywe barwy. Tematyka także związana jest z aktualną porą roku – wszak wiosna kojarzy nam się z przylotem bocianów, które zaczynają zakładać swoje gniazda. Jeśli ktoś pragnie mieć takiego bociana u siebie – zapraszamy do galerii! Nasza artystka Maria Silska stworzyła naprawdę piękne dzieła.

bociany autorstwa Marii Silskiej

Pojawiło się także kilka nowych obrazów, które – mamy nadzieję – spodobają się przede wszystkim miłośnikom koni. Ich twórca, Andrzej Hamera, jest mieszkańcem Pecnej; w sposób doskonały uwiecznił na obrazach piękno tych zwierząt.

konie autorstwa Andrzeja Hamery

jeden z końskich portretów autorstwa A. Hamery

Ten sam autor przygotował także coś dla wszystkich, którzy gustują w martwej naturze – na dodatek w pięknych, stylowych ramach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii – z pewnością warto tutaj zajrzeć!

Martwa natura – A. Hamera

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 9.2/10 (Głosujących: 18)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo