Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | czwartek, 23 lis, 2017 |

Zaginęła 12-latka z Mosiny

Policja w Mosinie poszukuje 12-letniej Pauliny Antkowiak. Dziewczyna wyszła z domu 23 listopada br. i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Aktualizacja: Dziewczynka została odnaleziona w Śremie.

12-latka około 8.00 rano wyjechała z domu czarnym rowerem z napisami koloru złotego. Rysopis zaginionej: wzrost 168 cm, włosy blond, długie, proste, oczy koloru niebieskiego, twarz okrągła, znaki szczególne – pieprzyk koloru jasnobrązowego w okolicy prawego oka oraz dwie, niewielkie blizny na czole.

Ubrana była w niebieską kurtkę z kapturem, pod kurtką miała szarą bluzę, spodnie – prawdopodobnie typu dżins koloru niebieskiego. Miała też niebieskie obuwie sportowe. Dziewczyna miała ze sobą czarny plecak z białym napisem „adidas”.

Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca przebywania dziewczyny lub przez których była ona widziana, prosimy o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 997.

(źródło: epoznan.pl)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.7/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo