Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | czwartek, 22 lis, 2018 |

Czy spódnica dresowa jest odpowiednia do pracy?

W miejscu pracy najbardziej liczy się pierwsze wrażenie. Dzięki niemu jesteś w stanie sprawiać wrażenie bardziej pewnej siebie, zaradniejszej profesjonalistki. Klienci uznają, że potrafisz poradzić sobie z każdym problemem, z jakim do ciebie przyjdą. Jest to duża przewaga nad pozostałymi kolegami, którzy przywiązują mniejsza uwagę do swojego wyglądu. Czasami pracujesz w firmie, która narzuca ci określony dress code, ale nawet wtedy masz jeszcze pole do pokazania własnego stylu.

Jaki kolor dresowej spódnicy wywoła dobre wrażenie?

Przyjęło się, że w przedsiębiorstwa panuje zasada stonowanych kolorów i elegancji, zamiast krzykliwości. Jeżeli swoim ubiorem sprawiasz wrażenie osoby rozkojarzonej i żywiołowej, klienci i współpracownicy mogą niechętnie podchodzić do kontaktów z tobą. Są to cechy pożądane w trakcie kontaktów towarzyskich. Firmy pełne są jednak formalności i norm, których przestrzeganie zmusza cię dostosowała się do otoczenia. Najlepszym wyborem jest spódnica dresowa, która pokazuje twoje kobiecie walory. Możesz się także zdecydować na luźniejsze spodnie wykonane z lekkiego materiału. Raczej unikaj jeansów i marszczonych spódnice. Stawiaj na prostotę i elegancję.

spódnica

Czy spódnica dresowa nadaje się na każdą okazję?

Niezależnie od tego, czy jest to ważne spotkanie biznesowe, negocjacje z kontrahentem czy codzienny dzień w biurze. Ołówkowa spódnica utrzymana w stonowanych kolorach będzie doskonale pasował do każdej okazji. Twoje życie zawodowe z pewności będzie bardziej udane, jeżeli będziesz wiedziała, jak dobrze się ubrać. Nie musisz wydawać pieniędzy na markowych producentów, jednak pamiętaj, że sklepach sieciowych znacznie trudniej dzisiaj kupić spódnice dresowe. Może cię to zmusić do wybory droższej oferty. Wtedy też upewnij się, że trafiłaś na wysokiej jakości bawełnę bądź jej mieszanki. Zadbaj również o to, żeby twoja garderoba była wyposażone w spódnice na różne pory roku – lżejsza na lato, cieplejsza na zimę.

Marzysz o sukcesie i karierze w dużym przedsiębiorstwie? Musisz być nie tylko pracowita i zdeterminowana, ale też wiedzieć, jak robić pierwsze wrażenie. Dotyczy to zarówno twojego zachowania, jak i ubioru. Staraj się zachowywać jak profesjonalistka już od pierwszego dnia: pewna swoich umiejętności, elegancka, nastawiona na rozwiązywanie problemów klientów. Spódnica dresowa z pewnością pomoże w stworzeniu takiej persony – w oczach kontrahentów, współpracowników oraz w twoich własnych.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj