Rzepecki Mroczkowski - serwis Volkswagen Wiosenne moda - Stary Browar Berdychowski VW - T-Roc
Redakcja GMP | środa, 10 sty, 2018 | komentarzy 5

Jak wybrać nowy i idealny fotelik samochodowy?

W chwili nastania nowego roku 2018 każdy podejmuje decyzje mniej oraz bardziej ważne, realizuje potrzeby niezbędne oraz te mniej istotne.

Rodzice, których malutkie dziecko wyrosło już z pierwszego fotelika – nosidełka, podejmują decyzję dotyczącą zakupu nowego fotelika samochodowego, który będzie używany przez kilka a nawet kilkanaście lat. Dobry wybór fotelika samochodowego zależy do tego czy fotelik spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, czy jest on funkcjonalny, solidny, praktyczny a także komfortowy dla dziecka. Rodzice, którzy dokonują zakupu konkretnego fotelika samochodowego, często kierują się opiniami innych oraz ilością sprzedawanych fotelików.

Wózek wielofunkcyjny Anex Sport

Fotelik, który należy do ekskluzywnych i najlepiej sprzedających się produktów w kategorii fotelików samochodowych jest fotelik Recaro Young Sport Hero. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród rodziców, z uwagi na możliwość długiego korzystania, bo nawet do ukończenia przez dziecko 12 roku życia. Idealnie nadaje się dla mniejszych dzieci, może być używany przez dzieci, które ukończyły 9 miesiąc życia, odpowiedni system pięciopunktowego zapięcia dziecka w pełni to umożliwia.

Fotelik akceptuje wagę od 9 – 36 kg, jest więc bardzo ekonomicznym fotelikiem, z którego dziecko może korzystać przez wiele lat. Fotelik Recaro Young Sport Hero wyposażony jest w zintegrowany system bezpieczeństwa. System „SIDE” polegający na innowacyjnej ochronie bocznej w przypadku kolizji bocznej, absorbuje siłę uderzenia. System Hero zapewnia bezpieczeństwo poprzez odpowiednie zapięcie pasa, który się nie skręca i nie ślizga. Odpowiednio wyprofilowany, solidny fotelik oraz ścianki boczne w foteliku, znajdujące się na wysokości głowy podróżującego dziecka, stanowią dodatkową ochronę.

Fotelik Recaro Young Sport Hero posiada poduszkę piankową, zapewniającą wygodę dziecku podczas podróży. Dzięki temu, że fotelik jest perfekcyjnie wykonany wraz z pianką sprawia, że ciało dziecka idealnie dopasowuje się do fotelika a to jest gwarancją idealnego podparcia. Fotelik podlega regulacji, za pomocą dolnego pokrętła, dzięki czemu bez trudu można ustawić fotelik w pozycji spoczynkowej.

Fotelik Recaro Young Sport Hero wykonany jest z oddychających materiałów, dzięki którym ciało dziecka się nie poci. Użyte tekstylia nie są łatwopalne a także co nie mniej ważne odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Fotelik ten nadaje się do czyszczenia, zachowuje trwałość kolorów z których jest wykonana tapicerka. Fotelik Recaro Young dostępny jest w wielu wariantach o żywej kolorystyce.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (5)

 • Mili
  środa, 10 sty, 2018, 12:39:47 |

  Z doświadczenia wiem, że dobrze jest zainwestować w dobry fotelik, który np. łatwo wymontować i zamontować. Zwłaszcza zimą, kiedy chcemy aby dziecko nie czekało za długo na dworze.

 • Adrianna
  niedziela, 4 lut, 2018, 19:13:14 |

  Ja fotelik dla mojego dziecka kupiłam na fotelikiwarszawa.pl i mogę każdemu polecić. Tak dużego wyboru to dawno nie widziałam i w dodatku są bardzo dobre jakościowo i warte każdych pieniędzy!

 • Ms
  wtorek, 13 lut, 2018, 11:06:24 |

  Nikt nie pisze o fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy, które są najbezpieczniejsze ..ani o testach Adac, ani Cash testach..

 • Adela
  sobota, 26 maj, 2018, 14:02:43 |

  No fotelik to poważna inwestycja, ale na pewno tańsza niż sam wózek. Ja kupiłam Adamex za 1500 zł i to była doskonała cena jak za taką jakość. Fotelik za 450 zł trafiłam na promocji i naprawdę dobrze się sprawdza.

 • Malina
  czwartek, 30 sie, 2018, 10:08:03 |

  U nas teraz korzystamy ze Smart Kid Belt, odkąd synek waży więcej niz 15 kilo zaczeliśmy stosować. Wygodne, łatwo się zapina a w testach bezpieczeństwa świetnie się sprawdza, bez nurkowania

Skomentuj