Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 27 lut, 2018 | komentarze 3

Koniec prac na ul. Śremskiej?

Mimo otwarcia wiaduktu na ul. Śremskiej, komunikacja w centrum Mosiny wciąż jest utrudniona wskutek przedłużających się prac związanych z budową odwodnienia. Czyżby miał nastąpić koniec tych niedogodności?

Prace nad budową kanalizacji deszczowej trwają od kilku miesięcy i zdecydowanie utrudniają korzystanie z  przejazdu na ul. Śremskiej oraz komunikację na częściowo zamkniętym skrzyżowaniu ulic Wawrzyniaka, Leszczyńskiej, Śremskiej.

skrzyżowanie ul. Śremskiej, Leszczyńskiej i Wawrzyniaka

Tymczasem – jak dowiedzieliśmy się z Urzędu Miejskiego w Mosinie – na ul. Śremskiej wykonawca inwestycji, PKP PLK zakończył prace związane z budową kanalizacji deszczowej. Obecnie w ulicy trwa odtwarzanie nawierzchni, a zakończenie tych robót uzależnione jest od warunków pogodowych.

ul. Śremska

Jak widzimy na zdjęciu, droga została tymczasowo wyłożona płytami, ponieważ aktualnie nie jest możliwe położenie asfaltu.

tymczasowa nawierzchnia z płyt na ul. Śremskiej

Miejmy nadzieję, że oznacza to szybkie otwarcie skrzyżowania dla ruchu kołowego.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (3)

  • As
    wtorek, 27 lut, 2018, 14:13:01 |

    Chodzi plotka, że nie można skończyć bo nie ma asfaltu i wykonawca zawiesił działalność … Niekończąca się opowieść.

  • Doman
    wtorek, 27 lut, 2018, 14:21:50 |

    Najgorsze jest to, że w obok jest remiza strażacka i każdy wyjazd na akcje wiąże się z dodatkowym czasem na objazdy. A każda minuta ma znaczenie jak się ratuje ludzki życie.

Skomentuj