Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Marta Mrowińska | czwartek, 29 mar, 2018 |

Kwietniowy numer Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej już w sprzedaży!

Drodzy Czytelnicy! Z radością informujemy, że kwietniowy numer gazety Mosińsko-Puszczykowskiej od dziś będzie można nabyć w stałych punktach sprzedaży oraz siedzibie redakcji.

Kwiecień to piękna pora roku. Zaczynają zakwitać pierwsze, wiosenne kwiaty, cieplej przygrzewa słońce, dni stają się coraz dłuższe, a ptaki śpiewają już zupełnie inaczej niż zimową porą. W sercu pojawia się więcej radości, a w działaniu przybywa energii. Z tym wiosennym optymizmem zapraszamy Państwa do lektury najnowszego wydania gazety.

Po raz kolejny był to miesiąc pięknych spotkań, pełnych wzruszeń i inspirujących do działania. W numerze przedstawiamy wywiad z właścicielką niewielkiej pasieki, prowadzonej z pasja i miłością do pszczół i przyrody. Opowiadamy o modzie, kobietach i wydobywaniu piękna z każdego człowieka oraz o tym, jak to zrobić przy pomocy drobiazgów, które jednak są w stanie wpłynąć na to, jak nas postrzegają inni ludzie. Spotykamy się z seniorami, pełnymi wigoru, radości życia i energii, której naprawdę można im pozazdrościć. Każde spotkanie niesie ze sobą wiele nowości.

Mówimy także o sprawach ważnych dla naszej gminy – jednym z takich wydarzeń było z pewnością uroczyste otwarcie nowego budynku Szkoły Podstawowej „Pod Lipami” w Krosinku. Piękna, wzruszająca, pełna życzliwości i ciepła uroczystość! Apelujemy także o zachowanie ostrożności na przejazdach kolejowych – wydarzenia z minionego czasu pokazały, że wiele jest do zrobienia w temacie bezpieczeństwa na torach oraz, że potrzeba naszej szczególnej czujności i rozwagi.

To tylko niektóre z wielu tematów poruszanych w kwietniowym numerze gazety.

Przed nami radosny okres wielkanocny, który trwać jeszcze będzie jeszcze po przeminięciu świątecznych dni. Zatem, niech będzie to dla Was, drodzy Czytelnicy, czas odkrywania piękna budzącej się do życia przyrody, odnajdywania spokoju w codzienności, dostrzegania pozytywnych aspektów każdego dnia i przede wszystkim – spotkania z drugim człowiekiem, budowania relacji, słuchania, bycia razem. Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze i zapraszamy do lektury! 

Napisano przez Marta Mrowińska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Skomentuj