Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 28 lis, 2018 |

Siedem tytułów Mistrza Świata!

Czterodniowy wyjazd na Mistrzostwa Świata WADF w Libercu dla Pauliny Bączyk z Mosiny i jej koleżanek z zespołu Bezuma Team Kids okazał się wielkim sukcesem!

Paulina Bączyk, uczennica klasy 6b Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie wraz z koleżankami z zespołu tanecznego Bezuma Team Kids z Lubonia w dniach 19.11. – 21.11.2018 r. brały udział w Mistrzostwach Świata WADF w Libercu. Ciężka praca i szereg wyrzeczeń zostały docenione.

Do Polski tancerki przywiozły aż siedem tytułów Mistrza Świata, dwa tytuły Vice Mistrza, jeden brązowy medal oraz sześciokrotnie otarły się o podium zdobywając czwarte miejsce.

Bezuma Team Kids na mistrzostwach w Czechach

Bezuma Team Kids na mistrzostwach w Czechach

Dla podopiecznych AT Bezuma Mistrzostwa to trzy dni trudnych zmagań w rożnych kategoriach tanecznych: Contemporary Ballet, Artistic Dance Show, Jazz Dance oraz Urban Pop. Dziewczęta prezentowały się w pokazach zarówno solowych jak i grupach (liczących od 4-8 osób), małych formacjach (liczących do 16 osób) oraz dużych formacjach (ponad 16 osób). Czterodniowy wyjazd do Czech dla wszystkich 39 tancerek okazał się wielkim sukcesem. Ciężka praca i szereg wyrzeczeń tak młodych, a zarazem dojrzałych dzieci została doceniona.

Mistrzynie Świata :-) - Bezuma Team Kids

Mistrzynie Świata :-) – Bezuma Team Kids

Paulinie i jej koleżankom z zespołu życzymy powodzenia w odnoszeniu tanecznych sukcesów.

Więcej na ten temat na stronie e-lubon.pl: Siedem tytułów Mistrza Świata!

źródło: sp2mosina.edu.pl, Akademia Tańca Bezuma

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj