Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 29 sie, 2018 | komentarze 2

Czapury: Ruszają konsultacje w sprawie MPZP

Dzisiaj o godzinie 18 ruszają konsultacje społeczne odnośnie planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów przy ulicy Poznańskiej w Czapurach.

W czwartek, 29 sierpnia 2018 w świetlicy wiejskiej w Czapurach (61-160 Czapury, ul. Poznańska 78), o godzinie 18.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne przed składaniem wniosków do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów przy ulicy Poznańskiej w Czapurach.  Spotkanie będzie miało na celu przestawienie przesłanek opracowania planu miejscowego oraz terenowo występujących uwarunkowań.

MPZP jest dokumentem o charakterze ochronnym i porządkującym, mającym istotne znaczenie dla ładu przestrzennego miasta i jego atrakcyjności, i ma ważny wpływ na rozwój gminy. Już dzisiaj mieszkańcy będą mogli podzielić się swoimi pomysłami i złożyć postulaty dla tego terenu.

wieś Czapury (gmina Mosina) - nowe budownictwo

wieś Czapury (gmina Mosina) – nowe budownictwo

Rzeka Warta na wysokości wsi Czapury (gmina Mosina)

Rzeka Warta na wysokości wsi Czapury (gmina Mosina)

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

  • Aga
    wtorek, 26 mar, 2019, 19:17:32 |

    Kiedy wreszcie powstanie most przez Warte w Czapurach, może wtedy gdy korki od przejazdu na Starołęce będą się ciągły do Wiórka.

  • gość
    wtorek, 26 mar, 2019, 20:58:10 |

    No jak się będą „ciągły”, to będzie tak, jak piszesz…

Skomentuj