Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Materiały partnera | czwartek, 27 gru, 2018 | komentarze 2

Oglądanie sportu z dzieckiem – wybierz Polsat Sport Premium UPC!

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jednak czy wiesz, że rodzinne oglądanie transmisji sportowych może mieć pozytywny wpływ na Twoją pociechę? Jednak aby taka rozrywka dostarczyła przyjemności wszystkim członkom rodziny, powinno się najpierw zadbać o dostęp do wysokiej jakości pakietu programów sportowych. Wybierz Polsat Sport Premium UPC i zapewnij wspaniałą rozrywkę wszystkim domownikom!

Wspólne oglądanie meczów w pakiecie Polsat Sport Premium UPC, czyli jak zachęcić dziecko do sportu

Dzieci uczą się poprzez obserwację. To właśnie w ten sposób najłatwiej zaszczepić w nich dobre wzorce. Poprzez oglądanie rozmaitych programów sportowych z rodziną maluch prawdopodobnie zechce sam spróbować swoich sił w jednej z dyscyplin. Dodatkowo, zarówno dzięki oglądaniu transmisji, jak i późniejszej ewentualnej grze w drużynie, pociecha uczy się zasad fair-play we współzawodnictwie oraz osiągania dobrych wyników poprzez współpracę, co z pewnością przyda mu się w przyszłym życiu.

Nawet, jeśli pociecha jest jeszcze zbyt mała na grę w drużynie, zawsze może nauczyć się tego spędzając miłe chwile z tatą. Kiwanie czy celowanie do bramki to doskonały sposób na aktywną zabawę na świeżym powietrzu.

Wspólne oglądanie meczu to również doskonała okazja, by przebywać w rodzinnym gronie i razem przeżywać emocje. Dziecko najczęściej kibicuje tej samej drużynie, co jego rodzice, dlatego robiąc to wspólnie, można jeszcze bardziej zacieśnić więzy.

Co więcej, skoro nawet dorośli potrafią krzyknąć i podskoczyć na kanapie na dźwięk słowa “gol” wykrzyczanego przez komentatora, maluch z pewnością chętnie się do tego przyłączy. Dla każdego dziecka głośne i nieskrępowane wyrażanie radości wspólnie z innymi to prawdziwa frajda!

Oglądanie na żywo to nie tylko sportowe emocje, czyli funkcja edukacyjna transmisji

Dobrej jakości pakiet sportowy, jak Polsat Sport Premium UPC, może również pełnić funkcję edukacyjną w życiu dziecka. Już same nazwy drużyn pomogą mu w nauce podstaw geografii. Po ich wielokrotnym usłyszeniu dziecko powinno być w stanie wymienić największe miasta państw, a po kilku meczach zacznie bezbłędnie wskazywać również ich flagi. Zapozna się też z hymnami, a przy tym osłucha się z obco brzmiącymi nazwiskami. Dodatkowo warto powiedzieć malcowi kilka słów o danym kraju, jego symbolach, charakterystycznych budowlach czy najbardziej znanych tradycjach. Lepiej jednak zrobić to przy innej okazji, jedynie nawiązując do momentu, w którym dziecko poznało dany kraj. Wątpliwe bowiem, że malec będzie mógł skupić się na opowieściach, gdy wciągną go sportowe emocje podczas meczu.

Pakiet Polsat Sport Premium UPC – dlaczego warto go wybrać?

Polsat Sport Premium UPC to nie tylko dostęp do transmisji sportowych na żywo w doskonałej jakości. Wybierając jeden z dostępnych pakietów można cieszyć się nimi również w podróży dzięki usłudze Horizon Go, pozwalającej na oglądaniu kanałów sportowych na urządzeniach mobilnych, w tym np. podczas rodzinnych wycieczek. A wszystko to bez reklam, w jakości Super HD.

Stali klienci UPC mogą zdecydować się na pakiet dwóch programów Polsat Sport Premium UPC lub na wersję rozszerzoną z dostępem do programów Eleven Sports już za 29,99 zł.

Dla nowych klientów dostawca również przygotował interesującą ofertę, w tym:

 • Polsat Sport Premium UPC z internetem 300 Mb/s – w pakiecie otrzymuje się 116 kanałów, w tym 80 w jakości HD, a także dekoder Horizon z nagrywarką i Wi-Fi. Dzięki funkcji Replay TV można również oglądać starsze transmisje, co sprawia, że można dopasować moment ich emisji do możliwości każdego z członków rodziny. A to wszystko w cenie 79,99 zł miesięcznie,
 • Polsat Sport Premium oraz kanały Eleven Sports z internetem 300 Mb/s – w tym pakiecie zyskuje się dostęp do 163 kanałów, w tym aż 112 w rozdzielczości HD. W tej opcji również można cieszyć się dekoderem Horizon z nagrywarką i Wi-Fi oraz funkcją Replay TV. Wszystko to w cenie 89,99 zł miesięcznie,
 • Polsat Sport Premium oraz kanały Eleven Sports z internetem 500 Mb/s – superszybki internet światłowodowy, 163 kanały (w tym 112 HD), dekoder Horizon z nagrywarką, funkcja Replay TV, a także wygodny modem Connect Box z wifi możesz mieć już za 99,99 zł miesięcznie!

Oglądanie telewizji przez internet może być dla dziecka wielka frajdą, jednak nie każdy program przyniesie mu tyle korzyści co ten ze sportowymi transmisjami. Sądzisz, że ich wspólne oglądanie będzie korzystne również dla Waszej rodziny? Wybierz pakiet UPC Polsat Sport Premium i ciesz się rozrywką najwyższej jakości!

Napisano przez Materiały partnera opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Wasze komentarze (2)

 • Alicja.21
  wtorek, 1 sty, 2019, 16:35:00 |

  O ile nie jestem zwolenniczką oglądania telewizji, o tyle uważam, że akurat wdrażanie dzieci w tematykę sportu chociażby za pomocą telewizora – tak na początek, to fajny pomysł. Jestem pod wrażenie, bo post niby reklamowy, a dobrze napisany i ciekawy. Można zrobić dobrą promocję? Można :)

 • Artur
  niedziela, 6 sty, 2019, 22:38:40 |

  wydaje mi się, że może to być jakieś rozwiązanie aby zachęcić dzieci do uprawiania sportu :D

Skomentuj