Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 28 lip, 2018 |

Osiedle Szafirowe – przytulna przestrzeń dla Twojej rodziny

Mieszkanie stworzone z pomysłem, funkcjonalne i bezpieczne otoczenie – oto, czego oczekujemy od miejsca, które nazywamy domem. PATRON Development wychodzi naprzeciw życzeniom z gotową propozycją. To Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie – idealnej lokalizacji dla rodzin z dziećmi.

Przemyślana koncepcja i staranne wykonanie zaowocowały powstaniem tego osiedla, które oferuje swoim przyszłym mieszkańcom wszystko, czego można oczekiwać od prawdziwego azylu – bezpieczeństwo, bliskość natury, zorganizowaną infrastrukturę oraz niebanalne, nowoczesne rozwiązania estetyczne.

PATRON Development – developer, który przekuwa marzenia w rzeczywistość

Osiedle Szafirowe to miejsce, które powstało z potrzeby stworzenia przestrzeni przyjaznej młodym małżeństwom i rodzinom z dziećmi. Realizacją projektu zajął się poznański developer PATRON Development, zajmujący się właśnie inwestycjami mieszkaniowymi w Suchym Lesie. Koncentracja na tym konkretnym miejscu sprawia, że firma doskonale zna teren, potrzeby jego aktualnych i przyszłych mieszkańców oraz potrafi ocenić i wykorzystać potencjał, jaki posiada owa przestrzeń. Osiedle Szafirowe powstało zatem według ściśle określonego planu, co pozwoliło utrzymać wysoki standard podczas pracy i przełożyło się na finalny efekt – nowoczesne, funkcjonalne obiekty mieszkalne oraz lokale usługowe.

Osiedle Szafirowe

Jak powstawało Osiedle Szafirowe?

Realizacja inwestycji mieszkaniowej w Suchym Lesie przebiegała zgodnie z wszelkimi normami. PATRON Development dba o bezpieczeństwo i komfort pracowników, pozostając w przekonaniu, że te wartości przekładają się na jakość wykonywanej pracy. Inwestycja realizowana była w oparciu o najlepszej jakości materiały; developer zadbał również, by nad przebiegiem prac czuwali wykwalifikowani specjaliści – inżynierowie posiadający stosowne uprawnienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przyszłych mieszkańców, PATRON Development oferuje doradztwo architektów wnętrz, którzy pomogą zaaranżować wnętrze nowego mieszkania. Developer współpracuje także z firmami wykończeniowymi, które chętnie podejmą się realizacji Państwa projektu.

Czym wyróżnia się Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie?

Przyszli mieszkańcy Osiedla Szafirowego będą mogli cieszyć się przestronnymi, dobrze oświetlonymi mieszkaniami o przemyślanym rozkładzie wnętrz. Budynki znakomicie prezentują się również od zewnątrz, doskonale wpisując się w charakter aglomeracji prostymi kształtami i elegancką, nowoczesną estetyką. Obecna wokoło zieleń stwarza atmosferę wypoczynku, jakiej można oczekiwać od przytulnego mieszkania. Jest to miejsce, w którym można stworzyć prawdziwy dom pełen rodzinnego ciepła i miłości.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj