Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | poniedziałek, 26 lis, 2018 | 1 Komentarz

Pożyczki w weekend. Gdzie wziąć?

Czy myślisz, że pożyczenie gotówki w weekend jest niemożliwe? Banki tak samo jak większość instytucji w sobotę i w niedzielę są nieczynne. Wydawać by się mogło, że z zaciągnięciem pożyczki trzeba będzie czekać do poniedziałku. Nic bardziej mylnego. Co prawda pożyczki w weekend nie otrzymamy w banku, ale w firmie pozabankowej. Niektóre tego typu instytucje pracują w soboty, a nawet i w niedziele.

Wielu pożyczkodawców oferuje także pożyczki przez internet, co jest jeszcze wygodniejszą opcją. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby złożyć wniosek i pozyskać pieniądze. Nagła potrzeba posiadania gotówki w weekend nie jest więc problemem. Wiele z firm obecnych na rynku pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Nie musisz więc martwić się brakiem odpowiedniej kwoty na koncie. Wystarczy złożyć wniosek przez internet na platformie freezl.pl i cieszyć się gotówką.

Pożyczka dostępna w każdej chwili

Nieprzewidziane wydatki, wyjątkowe okazje lub nagłe wypadki często przytrafiają się w najmniej oczekiwanym momencie, np.:w weekend. Tego typu sprawy powodują, że warto znać firmy, które udzielają pożyczek nawet w sobotę i niedzielę. Tu jednak trzeba być czujnym. Wiele firm online przyjmuje wnioski w weekendy, jednak nie zawsze są one od razu rozpatrywane. Często środki na konto trafiają po weekendzie. A nie o to nam chodzi. Należy więc zapoznać się z firmami, które nie tylko przyjmują wnioski w weekend, ale także je rozpatrują i przelewają pieniądze w możliwie jak najkrótszym czasie.

Firmy, które udzielają pożyczek przez internet w weekend, oferują maksymalną kwotę do 10 000 zł. Aby otrzymać pożyczkę w firmie pozabankowej w weekend w 15 minut, należy:

  • Zarejestrować się na stronie wybranej firmy, która udzieli pożyczki,
  • Wypełnić wniosek, w którym należy wpisać dane z dowodu osobistego – pesel, numer i serię dowodu, miejsce zamieszkania itp.,
  • Przedstawić zaświadczenie o dochodach (nie jest to wymagane w każdej firmie),
  • Posiadać konto w tym samym banku co firma udzielająca pożyczki. To bardzo ważny warunek, jeśli chcemy, aby gotówka przepłynęła szybko. Posiadanie konta w innym banku sprawi, że pieniądze na koncie może znaleźć się dopiero po kilku dniach.
weekend

weekend

Firmy, które w swojej ofercie posiadają udzielania pożyczek w weekend, mają specjalne warunki, które należy spełnić. Różnią się one nieco od tych, które trzeba spełniać przy pożyczkach, które zaciągamy od poniedziałku do piątku. Głównym warunkiem, który trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w weekend jest:

  • Bycie stałym klientem danej firmy pożyczkowej. Firmy udzielają pożyczek w weekend osobom, które przynajmniej raz już zaciągnęły pożyczkę w danej firmie i ją spłaciły. Dzięki temu firma widzi czy klient jest wiarygodny. Pożyczkodawca dzięki temu posiada nasze dane w bazach, które w weekend nie działają. Jeśli więc jesteś nowym klientem, prawdopodobnie nie otrzymasz pożyczki w weekend.

Pożyczki online w weekendy dostępne są dla klientów na platformie Freezl. Firma posiada dobre opinie oraz cieszy się zaufaniem klientów. Pożyczki udzielane są szybko i bezproblemowo.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • ssss
    wtorek, 27 lis, 2018, 10:11:03 |

    Żałosna kryptoreklama lichwiarskiego procederu

Skomentuj